reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Ja tak miałam przy pierwszym szkrabku [emoji846]
Któregoś dnia zaczął mnie strasznie boleć kręgosłup, i dla "śmiechu" zrobiłam test i wyszły od razu II krechy.
Ale mimo iż był nie planowany, musiałam przełożyć zdawanie matury itp.
Był miłym zaskoczeniem, oraz niespodzianka [emoji7]
Ciekawie musi być jak ktoś się nie stara i nie ma objawów :p
 
Bo nagminnie robiłam testy 😂😂. Takich typowych objawów nie mam. Czasem czuje piersi ale nie bolą. W sumie to już ich nie czuje jak wcześniej ani tez się są nabrzmiałe ani śluzu nie mam typowego. No może jedynie co to cera mi się pogorszyła ale to nie objaw strikte ciążowy . Pewnie objawy przyjdą później. W pierwszej ciąży bardzo bolały mnie piersi w drugiej która była 2 lata temu to wciąż chodziłam siusiu. Tera. Tez co prawda chodzę ale tylko dlatego ze więcej pije aby się nie doprowadzić do stanu migrenowego który miałam w drugiej ciąży i głupia nie wizelam nic przeciwbólowego i wylądowałam karetka na IP bo cała zdrętwiał z bólu. A migrenę dostałam pewnie od tego ze mało piłam , teraz się boje i pije więcej bo nie chce nadużywać leków przeciwbólowych w ciąży .
A kiedy wyszedł Ci pierwszy pozytywny test?
 
reklama
Do góry