reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Piękny Kropek :) Czekam na kolejne foty :)


To jeśli będą mi mocno dokuczać to też na noc zacznę brać ;) Akard też można wieczorem?
Szkoda, że eutyrox z rańca :/


Mi wystarczył ten jeden wynik żeby wiedzieć, że łatwo nie będzie.

eutyrox tez możesz wieczorem ale musi upłynąć 4godziny od posiłku ostatniego
 
reklama
Witam sie i ja 8-)
U mnie wieje nuda. Dzis 24 dzien cyklu. 7 dzien brania duphastonu i bol piersi. Ale zaowazylam ze ostatnio po tych tabletkach to u mnie norma.. Ciekawa jestem kiedy teraz dostane okres bo bylam przeziebiona przed braniem tabletek.. pewnie na poczatku grudnia @ przylezie.. Ale jak ma byc niech bedzie :-) Dzis humorek tez mi dopisuje, pewnie to zasluga ladnej dzisiejszej pogody 8-)
Udanego dnia Wszystkim zycze i gratuluje następnym kobietkom które ujrzały upragnione 2 kreski . Moze kiedys i ja je zobacze?? Hm.. tego nie wie nikt ;-) nawet najstarsi Indianie :-)
 
Test nie jest wadliwy, to jeden z tych pewniejszych. Mi pokazal cien cienia i tego samego dnia zrobilam bete by potwierdzic ciaze. Dzis jest 6tydzien!!
Jeden z pewniejszych?? Chodzi o rodzaj testu ??;)
Gratuluję wszystkim, które mogą już się cieszyć;)
A powodzenia życzę, tym, które dalej działają!!!
 
Witam się w 26dc :)
To moje pierwsze dwie kreski w życiu:)
Ciężko jest mi się cieszyć, bo boje się, ze to może jakiś wadliwy test, a innego akurat nie mam pod ręka. A na betę chyba dopiero w poniedziałek..
W którym dniu cyklu robiłaś? Na kiedy miałaś termin @? Test wygląda super i bardzo gratuluję wyniku ❤️ nie wadliwy tylko pozytyw 😛 mi dzień po dacie spodziewanej @ test wyszedł mi wyraźny z popołudniowego siku a na następny dzień miałam betę 129 💪 idź na betę i dawaj znać ile 😎
 
reklama
Do góry