reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Mam nadzieję, że masz rację ! W tym cyklu przytulaliśmy się codziennie, wczoraj wyszedł test owu przed południem. Więc działaliśmy wieczorem i o 5 rano ;-). Od rana bolą mnie piersi i kłuje lewy jajnik. Więc pewnie owulacja - po około dobie od II kresek na teście owu.
Tak sobie dziś czytam(...)
Kochana, mi sie wlasnie przez tygodniowe codzienne przytulanki udalo-wiec zycze jak najlepiej. I tak, tez to czytalam-zglebilam niniejsza wiedze ale...teoria jedno a praktyka drugie
 
Dziewczyny. Wracam od gina i okazało się ze mam dwa pecherzyki ciążowe,dwa cialka żółte i dwa zalążki zarodków. Jeśli przez dwa tygodnie się nie wchłonie to ciąża bliźniacza...
Nie, nie, nie!! W sensie zeby sie jedno nie wchlonelo! 😁 cudowana wiadomosc. Ktory tc? Jak duze pecherzyki?
 
Ja jestem zaskoczona wczorajsza wizyta. Mialam 9dc a Pani doktor powiedziala mi, ze edometrium wyglada juz na poowulacyjne. Mialam dzien przed wizyta klucie ale bardziej stawialam na problemy z jelitami. Czy to jest mozliwe? Czy to zaburzenia po ostatnim wydarzeniu maja az taki wplyw..

Tylko na podstawie endometrium stwierdziła ze po owulacji? A gdzie ciałko żółte ?
 
Tylko na podstawie endometrium stwierdziła ze po owulacji? A gdzie ciałko żółte ?
Tak.. zauwazylam ze mam baaaardzo duzo sluzu, ale to jeszcze nie ten plodny i to tez mnie zastanawia skad sie wzial..pomyslalam sobie ze gdyby wzrastal pecherzyk to juz by go widziala. No chyba ze moze sie jeszcze pojawic ;)
 
Hej
Co o tym sądzicie; dzisiaj mam 19dc i nagle rano rozbolał mnie brzuch jak na okres
Dość mocno jakbym miała go od razu dostać
Chwile potem kochałam się z chłopakiem i po wszystkim na papierze zobaczyłam różowe zabarwienie..
pomyślałabym ze to plamienie implantacyjne, ale przy tym chyba nie boli podbrzusze. Pomyślałabym ze to okres, ale temperatury mi się nie zgadzają

Owulacje obstawiam tylko na podstawie wykresu 12dc, ale by to dokładnie stwierdzić potrzeba więcej danych np. Śluz, bo może faktycznie miała miejsce później i jest 19dpo

Co do plamienia...plamienie mogło być z powodu zbliżającego się okresu, z powodu otarcia związanego ze współżyciem, nadżerka, aż w końcu nawet z implantacją.
Teraz należy cierpliwie czekać :) chociaż to najgorsze.
 
Czyli cykl stracony.. mam nadzieje ze nasteony juz bedzie normalny i nie rozregulowalo mi sie na wieki.. pecherzyka zadnego przy jajniku nie znalazla wiec mozliwe ze juz po.. no trudno :) smutno mi troche bo tak naprawde teraz chcialabym @ jak najszybciej
Hej to nie tak.
Lekarka widziała co widziała ale Ty z mężem jak gdyby nigdy nic starajcie się.
Tak żeby z rytmu nie wypaść. A może właśnie jeszcze się zaskoczysz... Powodzenia 🍀 🤗
 
reklama
Do góry