reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Ja jestem osoba z PMS, ktora od dnia owu do @ zawsze miala tkliwosc piersi. Tym razem od owu czulam bol samych sutkow, jakbym miala siniaka tam i podczas dotykania mnie bolalo. Potem kilka dni pozniej czulam sie jakby przeziebiona, chora: bolalo gardlo i zatoki daly o sobie znac-jednak nie zwazalam na nie. Myslalam ze po prostu idzie jesien 😁
Właśnie ja też jestem osobą z pms i niestety w tym cyklu znów od owu bolą mnie piersi :(. Chyba znowu nic z tego :(
 
reklama
U mnie było troszkę inaczej bo ciąża była starsza i miałam zabieg, okres dostałam dopiero po 6ciu tygodniach od zabiegu, a w międzyczasie ciagle jakies plamienia, krwawienia, czyściło się.
Pewnie przez wiek ciąży.
U mnie w macicy juz nic nie było.
Sprawdze bete jak krwawienie przejdzie.
Lekarz powiedział ze po tygodniu jesli dalej bede plamic/krwawic mam pisac
 
Pewnie przez wiek ciąży.
U mnie w macicy juz nic nie było.
Sprawdze bete jak krwawienie przejdzie.
Lekarz powiedział ze po tygodniu jesli dalej bede plamic/krwawic mam pisac

Najlepiej sprawdzić bete dla pewności, ja tez sprawdzałam jak okres tak długo nie chciał przyjść, bo myślałyśmy, ze właśnie beta hamuje, ale była już wtedy 0 i dwa dni później okres przyszedł :)
 
U mnie było troszkę inaczej bo ciąża była starsza i miałam zabieg, okres dostałam dopiero po 6ciu tygodniach od zabiegu, a w międzyczasie ciagle jakies plamienia, krwawienia, czyściło się.
Ja po zabiegu też dłużej dochodziłam do siebie. Samo krwawienie miałam chyba z 2 tygodnie jak dobrze pamiętam..
 
reklama
Do góry