reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

I chyba tak zrobię skoro rozmowy mało pomagaja. Dziękuję Ci za radę :) tylko że jak ja próbuję ich czegoś nauczyć to mam wrażenie (może to tylko moje wrażenie) że on myśli że się ich czepiam.

Faktycznie, chyba mnie trzymają ale jeszcze z poprzedniej ciąży :p

Myślisz że nie próbowałam tak podchodzić? Próbowałam i kiedyś było jakoś lepiej między nami, nie wiem czemu to się pogorszylo, może najzwyczajniej jestem zmęczona. Nie przespałam całej nocy od 16 miesięcy, nie mam czasu dla siebie i gdzieś jednak to źle samopoczucie musi uchodzić. Nie próbuje się tłumaczyć ale tak próbuje sobie to wytłumaczyć. Z synem M dogaduje się lepiej, ale z córką jakoś słabo ostatnio, może dojrzewa we wkurzający dla mnie sposób czy coś że tak na mnie działa. Nie raz wyskakujemy w 5 tke. To nie jest tak że nie spędzamy razem czasu. Piszesz że nie zgodziłabym się zmniejszyć ilość spotkań, a byłaś w takim związku? Bo łatwo się mówi, kiedy nie masz czasu nawet odpocząć a dzieci przychodzą i albo siedzą przed tv albo na telefonach, halo to jest spędzanie razem czasu? Dla mnie to powinno inaczej wyglądac.


Kobieto twój dom - twoje zasady. Proste. Mas prawo do odpoczynku. I nie daj sobie wmowić, ze twój maż musi wiecej dużym dzieciom poświecać czasu i uwagi niż waszemu maleństwu. I postaw sraawę jasno. Dzieic maja po sobie sprzątać. Gotować prać itd ty nie musisz. Nawet nie powinnąś. Czy matka tych dzieci ogarnia twoje maleństwo? Na pewno nie. Wiec ty tez nie musisz robić za darmową sprzątaczkę wobec obcych dzieci. Ty nie przespałaś od 16 miesięcy oni jednej nocy i marnujesz czas na wyjścia z jego dziećmi?! Nie ty masz mu omagac przy jego dzieciach tylko on ma OBOWIĄZEK WYNAGRADZAĆ CI i waszemu dziekcu obcązenie jakie wniósł do waszej rodziny, która założył DOBROWOLNIE.
 
reklama
Myślałam o Was mimo wolnie. Zastanawialam jak ja bym postapila. Życzę Ci jak najlepiej. Niestety myślę że ta sytuacja jest trudna dla wszystkich . Uważam że każda taka łączona rodzina zmaga się z takimi kłopotami.
Z jednej strony dobrze że mąż się o nich tak troszczy to dobrze o nim świadczy bo mimo że rodzina się rozpadła on stwarza warunki by było bez zmian . Trochę niesprawiedliwe jest jego dzieciom ograniczanie czasu a wspólne mogą ile chcą. Patrząc na co na drugiej strony stawiasz bo między młotem a kowadłem nasze -Twoje dzieci wybieraj.
Jego rodzicielstwo to jedno A wywiazywanie się z obowiązków to drugie. Nie wspieranie Ciebie też Nie jest fajne.
Brak wsparcia to nie zależnie czy z dziećmi czy nie to już jego wina i o to bym walczyła.
Jak bym ja miała teraz się określać co bym zrobiła to jasno określiła zasady w domu, ale nie wpływala na jego relacje z dziećmi bo taka więź nie będzie trwać cały czas- one teraz to potrzebują.
Wchodząc w związek z żonata dzieciata to nigdy nie jest takie proste trzeba kochać jak swoje i być tolerancyjny nie zależnie czy kobieta ma swoje dzieci czy facet. A wasze relacje to inna kwestia.
Trzymaj sie


Nie ma obowiaku w ogóle kochac dzieci oartnera/partnerki nie ma nawet obowiązku by lubić cudze dzieci. Keidy samotni rodzice naucza sie, ze ich dzieci to tylko i wyłacznie ich obowiązek?
 
U mnie dzisiaj radość z dwóch mocnych kresek owulacyjnych !!! A i śluz jest książkowo - jak białko. Jeszcze dziś i jutro "popracujemy"... A potem przyjdzie czekać ;-)

Dziewczyny kiedy po owulacji najlepiej sprawdzić poziom progesteronu czy jest dobry do utrzymania ciąży ? Nigdy nie robiłam takich badań, ale chciałabym zrobić na wszelki wypadek.
 
U mnie dzisiaj radość z dwóch mocnych kresek owulacyjnych !!! A i śluz jest książkowo - jak białko. Jeszcze dziś i jutro "popracujemy"... A potem przyjdzie czekać ;-)

Dziewczyny kiedy po owulacji najlepiej sprawdzić poziom progesteronu czy jest dobry do utrzymania ciąży ? Nigdy nie robiłam takich badań, ale chciałabym zrobić na wszelki wypadek.
Najlepiej 7-8 dni po owulacji.
 
U mnie dzisiaj radość z dwóch mocnych kresek owulacyjnych !!! A i śluz jest książkowo - jak białko. Jeszcze dziś i jutro "popracujemy"... A potem przyjdzie czekać ;-)

Dziewczyny kiedy po owulacji najlepiej sprawdzić poziom progesteronu czy jest dobry do utrzymania ciąży ? Nigdy nie robiłam takich badań, ale chciałabym zrobić na wszelki wypadek.


Ja chyba tez mogę uznać ze dzisiejszy test owulacyjny za pozytywny, jak sądzicie? śluzu coraz więcej wiec obstawiam owu jutro.
04D60CE7-7C96-4C12-8AFE-1EA7CFC892AE.jpeg
 
reklama
Do góry