reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Nnat,.. ciężko jest za każdym razem. Strata boli. A sytuację każda z nas ma inną. Ja walczę już z czasem, ty o pierwsze, ktoś tam o trzecie i czwarte Wspieramy się!
Wiem, wiem, ale ta grupa to jak jakaś grupa terapeutyczna dla mnie [emoji16] najważniejsze wsparcie i zrozumienie [emoji8]


Tak straty są najgorszą traumą jaka może nas spotkać, tobie dochodzi strach, że może się nigdy nie udać. Nam ból rekompensują dzieci....

Dziękuję, ciągle myślę podobnie jak ty, strach o to, żeby dzieciątko się wogóle urodziło i dotego zdrowe jest paraliżujący. Może coś w tym jest co mówił twój lekarz, że jakiś wirus.... Musimy sobie stworzyć jakieś kółko terapeutyczne aby zacząć myśleć pozytywnie..

Martynka, właśnie idealnie ujelas w słowa co wcześniej chodziło mi po głowie. Chociaż rekompensata to nie jets dobre słowo. Ja się na początku bardzo zalamalam a Wy macie ta siłę żeby żyć dla dziecka [emoji3590]

Hej dziewuszki u nas niestety nici z wczorajszego seksu, może dziś się uda. Ale powiem wam że od kiedy częściej chce się kochać to jakby mój mąż stracił chwilowo libido. Teraz mówi że ciągle go atakuje z tym seksem. Jemu w ogóle jest wszystko jedno czy będziemy mieć drugie dziecko czy nie trochę to zniechecajace. Ale mówi że kocha mnie bardzo i że dziś sprobujemy wcześniej się położyć.
Jakoś tak czuje że pewnie i tym razem się nie uda, jakieś totalne zniechęcenie mnie dopada

Ochhh, może nie okazuje tego że mu zależy? Mój mąż ma szalone nadzieje na ten cykl pragnie tego dziecka jak wariat, ale nie mówi o tym w ogóle. Po poronieniu dla niego jakby tematu nie ma. Jest bardzo skryty jeśli o to chodzi. Moze i Twój mąż podobnie się zamknął w sobie na ten temat??

Hej hej :) u mnie dzisiaj 1 dzień nowego cyklu.. poprzedni 25 dniowy bez wzrostu temperatury, czyli wychodzi na to, że nie było owulacji.
Tak wygląda wykres

Zobacz załącznik 1008471

Hej hej [emoji6] ogarniasz te wykresy?? Bo ja nie pamiętam a fajnie jakby ktoś mógł na to zerknąć [emoji6]

Miałam identycznie. Zaczęliśmy się starać po poronieniu z przed 2 lat . Pierwszy cykl i brak okresu . Euforia ... okres nigdy mi się nie spóźnił odkąd go mam . 1 test negatywny 4 dni później negatywny 10 dni po terminie @ negatywny . Wizyta u gin brak ciąży niby owu przede mną . Ból brzucha i pobolewaniw w ledzwiach to objawy mięsniaków. I tak też się okazało . Okres nie przyszedł ponoc ze stresu A te miesniski maleńkie do obserwacji . Więc działamy dalej . Oprócz tego zrobiłam betę by wykluczyć ciążę pozamaciczna

Nie martw się miesniakami, nic nie przekreślaja, szansę na zajście w ciążę masz, na do noszenie też i cieszę ie się zdrowym maluszkiem [emoji3590]

Niby są malutkie 2 i lekarka mówi by tylko obserwować nie mówiła nic, że to co s w staraniach ma przeszkodzić ale w necie to już piszą takie rzeczy , że nie ma to jak usłyszeć od Was jak to faktycznie jest . Mam nadzieję , że się jednak uda mimo to

Nie czytaj za dużo internetow. Idzie zglupiec od tego [emoji2356]
 
reklama
Wiem, wiem, ale ta grupa to jak jakaś grupa terapeutyczna dla mnie [emoji16] najważniejsze wsparcie i zrozumienie [emoji8]




Martynka, właśnie idealnie ujelas w słowa co wcześniej chodziło mi po głowie. Chociaż rekompensata to nie jets dobre słowo. Ja się na początku bardzo zalamalam a Wy macie ta siłę żeby żyć dla dziecka [emoji3590]



Ochhh, może nie okazuje tego że mu zależy? Mój mąż ma szalone nadzieje na ten cykl pragnie tego dziecka jak wariat, ale nie mówi o tym w ogóle. Po poronieniu dla niego jakby tematu nie ma. Jest bardzo skryty jeśli o to chodzi. Moze i Twój mąż podobnie się zamknął w sobie na ten temat??



Hej hej [emoji6] ogarniasz te wykresy?? Bo ja nie pamiętam a fajnie jakby ktoś mógł na to zerknąć [emoji6]



Nie martw się miesniakami, nic nie przekreślaja, szansę na zajście w ciążę masz, na do noszenie też i cieszę ie się zdrowym maluszkiem [emoji3590]



Nie czytaj za dużo internetow. Idzie zglupiec od tego [emoji2356]
Hej myślę że to go trochę za bardzo cisnelam i może przez to nie było nic namietnego w tym. Ale jeszcze dziś nie jest wieczór stracony. A powiedz mi jeśli kochalismy się ok 3 dni przed owulacja to jest jeszcze szansa na zaplodnienie?
 
Hej myślę że to go trochę za bardzo cisnelam i może przez to nie było nic namietnego w tym. Ale jeszcze dziś nie jest wieczór stracony. A powiedz mi jeśli kochalismy się ok 3 dni przed owulacja to jest jeszcze szansa na zaplodnienie?
Myślę że tak, plemniki żyją do 72 h chyba więc szansa jest [emoji6][emoji6][emoji6]
 
Myślę że tak, plemniki żyją do 72 h chyba więc szansa jest [emoji6][emoji6][emoji6]
Muszę trochę wyluzować bo strasznie się ostatnio tym przejmuje zamiast czerpać faktycznie przyjemność. Kupię kochana te testy owulacyjne jak Ty to będę dokładnie wiedziała kiedy są moje dni , zwłaszcza że ostatnio mam jakiś nieregularney cykl
 
Hej dawno nie pisalam...
Do mnie miesiączka jednak przyszla, wizyte u ginekologa przelozylam na okres okolo owulacyjny bo juz bylam umowiona. Doktorka zrobi usg i bede wiedziala czy bedzie owulacja. Dzis juz 6dc. Staram sie zaduzo nie myslec duzo na glowie organizacja roczku synka, wyjazd w gory na dlugi weekend a na poczatku wrzesnia pare dni chceny spedzic nad morzem. Glowa wielka A nóż sie uda...
Dopoki nie zaczelam sie starac o dzieci nie zdawalam sobie sprawy ze nie jest to tak latwo, ze jest mase kobiet, ktore pragna dziecka a niestety nie moga go miec z jakis przyczyn ...
 
patrzcie dwie aplikacje, a przytulalosmy sie jak serduszka tylko np we wtorek to o 1 w nocy i tak samo srode, moze dzis jeszcze bedzie
Screenshot_20190810-204507_My%20Calendar.jpeg
Screenshot_20190810-204456_Flo.jpeg
 
patrzcie dwie aplikacje, a przytulalosmy sie jak serduszka tylko np we wtorek to o 1 w nocy i tak samo srode, moze dzis jeszcze bedzieZobacz załącznik 1008653Zobacz załącznik 1008654
Hej :) tez uzywam tej pierwszej aplikacji ale niestety od 5cykli jej wyliczenia w niczym nie pomogly w zeszlym miesiacu kupilam testy owulacyjne i niestety w tym czasie w ktorym miala byc owulacja wedlug kalendarzyka nic nie pokazalo :( pewnie byla wczesniej ale akurat wyjechalam na wakacje i przez trzy wczesniejsze dni w ktorych mozliwe ze byla nie testowalam i teraz nie wiem czy te testy sa do d... czy moze w ogole owulacji nie bylo. Ehh ciezkie to zycie staraczki. W tym cyklu robie testy od pierwszego dnia po @ zeby mi czasem nie umknela :) zobaczymy czy data pokryje sie z ta z apki
 
Hej :) tez uzywam tej pierwszej aplikacji ale niestety od 5cykli jej wyliczenia w niczym nie pomogly w zeszlym miesiacu kupilam testy owulacyjne i niestety w tym czasie w ktorym miala byc owulacja wedlug kalendarzyka nic nie pokazalo :( pewnie byla wczesniej ale akurat wyjechalam na wakacje i przez trzy wczesniejsze dni w ktorych mozliwe ze byla nie testowalam i teraz nie wiem czy te testy sa do d... czy moze w ogole owulacji nie bylo. Ehh ciezkie to zycie staraczki. W tym cyklu robie testy od pierwszego dnia po @ zeby mi czasem nie umknela :) zobaczymy czy data pokryje sie z ta z apki
Hej lepiej robić te testy i obserwować swoje ciało ja już nie raz się przejechałem na tych aplikacjach
 
reklama
Hej lepiej robić te testy i obserwować swoje ciało ja już nie raz się przejechałem na tych aplikacjach

I ja również [emoji6]

Hej :) tez uzywam tej pierwszej aplikacji ale niestety od 5cykli jej wyliczenia w niczym nie pomogly w zeszlym miesiacu kupilam testy owulacyjne i niestety w tym czasie w ktorym miala byc owulacja wedlug kalendarzyka nic nie pokazalo :( pewnie byla wczesniej ale akurat wyjechalam na wakacje i przez trzy wczesniejsze dni w ktorych mozliwe ze byla nie testowalam i teraz nie wiem czy te testy sa do d... czy moze w ogole owulacji nie bylo. Ehh ciezkie to zycie staraczki. W tym cyklu robie testy od pierwszego dnia po @ zeby mi czasem nie umknela :) zobaczymy czy data pokryje sie z ta z apki

Masz fotki tych testów??
Nie ma sensu robić testów od 1 dnia po @. Ja od 10 dc robię i wystarczyło. Chyba ze masz bardzo krótkie cykle [emoji6]

patrzcie dwie aplikacje, a przytulalosmy sie jak serduszka tylko np we wtorek to o 1 w nocy i tak samo srode, moze dzis jeszcze bedzieZobacz załącznik 1008653Zobacz załącznik 1008654

U mnie aplikacja się pomyliła w tym cyklu o 1 dzień. W poprzednim pewnie o około 5 dni bo szybciej @ przyszła [emoji6] trzymam kciuki [emoji110]
A my jak po północy czy gdzieś w nocy działamy to zapisuje to na kolejny dzień. W sensie dzisiaj w nocy podziałamy to zapisze to na poniedziałek [emoji6]

Hej dawno nie pisalam...
Do mnie miesiączka jednak przyszla, wizyte u ginekologa przelozylam na okres okolo owulacyjny bo juz bylam umowiona. Doktorka zrobi usg i bede wiedziala czy bedzie owulacja. Dzis juz 6dc. Staram sie zaduzo nie myslec duzo na glowie organizacja roczku synka, wyjazd w gory na dlugi weekend a na poczatku wrzesnia pare dni chceny spedzic nad morzem. Glowa wielka A nóż sie uda...
Dopoki nie zaczelam sie starac o dzieci nie zdawalam sobie sprawy ze nie jest to tak latwo, ze jest mase kobiet, ktore pragna dziecka a niestety nie moga go miec z jakis przyczyn ...

Zajmiesz głowę i może akurat wtedy się uda??? [emoji16]

Ale to prawda ja też nie miałam pojęcia nic o staraniach dopóki sama nie zaczęłam się starać.... Chociaż na razie u nas nie jest źle [emoji6]

Muszę trochę wyluzować bo strasznie się ostatnio tym przejmuje zamiast czerpać faktycznie przyjemność. Kupię kochana te testy owulacyjne jak Ty to będę dokładnie wiedziała kiedy są moje dni , zwłaszcza że ostatnio mam jakiś nieregularney cykl

Jak wuluzujesz na pewno będzie Ci lżej. Testy są spoko, serio. Nie miałam totalnie przekonania ale mads pogląd jak wyjdzie pozytyw że to już prawie prawie [emoji6]
Zobaczymy jak u nas będzie z efektywnością. [emoji12]


Coś mi aplikacja poprzesuwala wasze cytaty nie w kolejności [emoji12]
A ja już drugi dzień wczoraj miałam wieczorem jakieś rewolucję żołądkowe. Takie napady mdłości mam, muszę sobie machnąć gorzka i gorąca herbatę, coby żołądek ogarnac, a mój Mąż już chodzi i podpytuje czy w ciąży nie jestem [emoji2356][emoji23]
Kurde żeby to tak prędko było wiadomo to by było ekstra...
 
Do góry