reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Co do objawów ciężko mi powiedzieć, bo o ile miesiąc temu mogłabym rękę dać sobie uciąć,ze jestem w ciazy, tak dziś nie mam totalnie żadnych objawów. Ale ten cykl tez mam wyjątkowy po grypie żołądkowej wiec jak wymioty ustąpiły, tak mam wrażenie,ze czuję się jakbym zmartwychwstała ;) dlatego ciężko mi nawet doszukać się objawów. Piersi nie bolą wcale, tylko przy nacisku, w pierwszej ciazy z synem nie mogłam nawet chodzić tak bolało każde drgnięcie. Ale tez nie pamietam kiedy ten objaw przyszedł, czy przed planowanym okresem czy po. Kolejna rzecz, to mam teraz koleżankę w drugiej ciazy i jest zupełnie inna niż pierwsza. W ogóle nie bolą jej piersi, nie ma żadnych objawów. Jedynie wymioty które pojawiły się w 7tc. Ona wręcz była pewna ze z cyklu nici.
No każda z nas jest inna i każda ciąża też jest inna:))
 
Wiecie co teraz tak myślę i zastanawiam się czy może nie jestem w ciąży,... Kupiłam ostatnio niepokalanka na uregulowanie okresu i zmniejszenie pms. Biorę to od tego cyklu czyli 4.10, trzeba przez 3 miesiące to brać i potem koniec. I dlatego się zastanawiam czy brak bólu piersi nie jest spowodowany tym..... Obniża tez poziom prolaktyny A przede wszystkim jest ziołowym a nie chemicznym lekiem.
 
Moje testy jeszcze nie przyszły, pewnie będą w poniedziałek, więc muszę wytrzymać do wtorku ehh świruję już - temperatura idzie w górę, brzuch pobolewa raz z jednej raz z drugiej strony, albo na dole. Wczoraj mnie kłuło cały dzień dookoła pępka, ale jakby od środka. Mdli mnie cały czas a po jedzeniu przez długi czas się odbija. Piersi bolą, tak że nie mogłam na boku dzisiaj leżeć. Oszaleję chyba przez to czekanie. Nie mogę się na niczym skupić.
 
Moje testy jeszcze nie przyszły, pewnie będą w poniedziałek, więc muszę wytrzymać do wtorku ehh świruję już - temperatura idzie w górę, brzuch pobolewa raz z jednej raz z drugiej strony, albo na dole. Wczoraj mnie kłuło cały dzień dookoła pępka, ale jakby od środka. Mdli mnie cały czas a po jedzeniu przez długi czas się odbija. Piersi bolą, tak że nie mogłam na boku dzisiaj leżeć. Oszaleję chyba przez to czekanie. Nie mogę się na niczym skupić.
No ja też wariuje ;))
 
Ja wiem,ze w tej właściwej zdrowej ciazy z synem, to ból piersi był jednym z pierwszych objawów(ale tez wtedy co miesiąc bolały mnie piersi przed okresem) teraz po karmieniu nie bolą mnie prawie wcale. Kolejny to podbrzusze - ale nie ból tylko rozciąganie jakby na boki. Mam wrażenie również i mogłabym sobie dać rękę uciąć,ze czułam moment implantacji bo jakoś kilka dni przed planowana miesiączką poczułam późnym wieczorem silne ukłucie.
 
Zrobiłam test.. Mój dopatrzył się ledwo widocznego cienia. A ja nic nie widzę... Wyszłam na balkon aż zobaczyć bo w domu jakoś ciemno ale ja tam nic nie widzę... I tak im sposobem chwycilam doła:(
 
Zrobiłam test.. Mój dopatrzył się ledwo widocznego cienia. A ja nic nie widzę... Wyszłam na balkon aż zobaczyć bo w domu jakoś ciemno ale ja tam nic nie widzę... I tak im sposobem chwycilam doła:(
Ale czekaj- do okresu jesCze masz jak dobrze pamietam 5 -6 dni? Test z nie porannego moczu nie wyjdzie. Jakiej miałaś czułości 10 czy 25? Najlepiej daj sobie chwilę na wstrzymanie bo tak bez sensu stres tylko.
 
reklama
Do góry