reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama


Test o czułośći 10. Do okresu mam 7 dni
No to proszę Cię... nie ma szans jeszcze ze środkowego moczu??? Ja z synem 1 dzień po miałam ledwo widoczny cien. Wszystko zależy od organizmu. Zobacz to test sprzed 2 lat. I tak po tylu latach ściemniał. Ledwo była widoczna kreska na teście 10.
 

Załączniki

  • 77AB4E2D-9015-4678-B81B-750C990250E0.jpeg
    77AB4E2D-9015-4678-B81B-750C990250E0.jpeg
    225,4 KB · Wyświetleń: 92


Test o czułośći 10. Do okresu mam 7 dni
To ci test nie wyjdzie. Czasami nie wychodzi w dniu miesiączki a co mówić tydzień przed okresem. Wstrzymaj się z tym testowaniem. Zajmij się czymś innym. Jeśli ma być ciąża to będzie i nic tego nie zmieni. A naprawdę wiem co mówię bo byłam 7 lat staraczka
 
To ci test nie wyjdzie. Czasami nie wychodzi w dniu miesiączki a co mówić tydzień przed okresem. Wstrzymaj się z tym testowaniem. Zajmij się czymś innym. Jeśli ma być ciąża to będzie i nic tego nie zmieni. A naprawdę wiem co mówię bo byłam 7 lat staraczka
Właśnie nie potrafię się niczym zająć
 
Właśnie nie potrafię się niczym zająć
Ale takie stresowanie i robienie testów tak wcześniej nie pomoże. Będziesz się stresować miesiączka może się opóźnić będziesz sobie mówić że ciąża i wogule szukać objawów ciążowych a miesiączka przyjdzie spóźniona i będzie rozczarowanie. Naprawdę myślałam że test nawet o czułości 10 pokaże ci kreski 7 dni przed terminem miesiączki? Ja przez 7 lat zrobiłam około 15 testów ciążowych tylko. Doskonale rozumiem co czujesz i wiem że nie każda z was ma taką cierpliwość jak ja, ale naprawdę jest to bez sensu. Posłuchaj się. Z całego serca życzę Ci aby miesiączka nie przyszła na około 42tygodnie.

Ja mam koleżankę która była w 9 Tc i żaden test jej nie wyszedł z moczu. Póki miesiączki nie ma jest nadzieja ale nie możesz tak swirowac kochana bo to ewentualnie zaszkodzi tobie i fasolce. 7 dni przed terminem test negatywny nie oznacza że ciąży nie ma.

Nie wiem czy wiesz ale zagniezdzenie odbywa się między 6dpo a 12dpo hormon ciążowy rośnie dopiero 48h po zagniezdzeniu. Najpierw trafia do krwiobiegu a później dopiero przefiktrowany przez nerki trafia do moczu. A żeby test ciążowy z moczu wyszedł to musi być odpowiednią ilość hormonu bo inaczej będzie ciągle 1 kreska. Nie załamuje się tym negatywnym testem bo on nic nie znaczy. Głowa do góry [emoji846]
 
reklama
Do góry