reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Wiesz ja sobie sprawdzałam dobre 4 cykle więc sama już wyczuwałam kiedy i jak ona się zachowuje i jakie ma położenie. U mnie powiedzmy nisko była wtedy, kiedy siedząc na toalecie ledwo co włożyłam palec i już ja czułam, natomiast teraz w ciąży sprawdzałam w sumie chyba tylko dwa razy bo nie chce tam "grzebać" i jest tak wysoko że ledwo dosięgam palcem. Polecam troszkę poczytać jak szyjka zachowuje się podczas faz cyklu, jak zmienia się jej wysokość, twardość i otwarcie ujścia. Trzeba poznać samej swoje ciało bo to bardzo indywidualna sprawa :)
Bardzo Ci dziękuję wiele mi rozjaśniłaś
 
reklama
Zeswirowac idzie..
Już myślałam ze okres a tu lipa.
Latam siku non stop, sprawdzam czy nie malpa a tu zamiast tego sluz
Szkoda ze gin jutro nie przyjmuje...

Myśle ze gin i tak by ci nie powiedział czy jest ciąża bo za wcześniej . Wyczekaj jeszcze troszkę - wiem ze jest Ci trudno bo okresu nie ma ale test tez nie jest dla ciebie łaskawy - trzymam kciuki aby małpa wredna nie przyszła [emoji1307]
 
Myśle ze gin i tak by ci nie powiedział czy jest ciąża bo za wcześniej . Wyczekaj jeszcze troszkę - wiem ze jest Ci trudno bo okresu nie ma ale test tez nie jest dla ciebie łaskawy - trzymam kciuki aby małpa wredna nie przyszła
emoji1307.png
Gdzies na jakims forum wyczytalam jak dziewczyny pisaly, ze te testy to tez jakies lipne moga byc. Jedna napisala, ze jej wyszedl dopiero w 17 tc, gdzie juz od dawna wiedziala, ze w ciazy jest a testy robila co jakis czas z ciekawosci i dopiero ten w 17 tc pokazal II kreski.
U mnie to nie ciąża.
Zrobilam przed chwila test i negatyw.
Czuje ze brzuch lekko pobolewa wiec pewnie malpa przyjdzie
Gdzies na jakims forum wyczytalam jak dziewczyny pisaly, ze te testy to tez jakies lipne moga byc. Jedna napisala, ze jej wyszedl dopiero w 17 tc, gdzie juz od dawna wiedziala, ze w ciazy jest a testy robila co jakis czas z ciekawosci i dopiero ten w 17 tc pokazal II kreski.
 
Gdzies na jakims forum wyczytalam jak dziewczyny pisaly, ze te testy to tez jakies lipne moga byc. Jedna napisala, ze jej wyszedl dopiero w 17 tc, gdzie juz od dawna wiedziala, ze w ciazy jest a testy robila co jakis czas z ciekawosci i dopiero ten w 17 tc pokazal II kreski.

Gdzies na jakims forum wyczytalam jak dziewczyny pisaly, ze te testy to tez jakies lipne moga byc. Jedna napisala, ze jej wyszedl dopiero w 17 tc, gdzie juz od dawna wiedziala, ze w ciazy jest a testy robila co jakis czas z ciekawosci i dopiero ten w 17 tc pokazal II kreski.
Bo te testy są chyba już robione na jedno kopyto. Jednym wyjdzie przed miesiączka a drugim nie wyjdzie wogule. Ja jestem typem kobiety której testy nie wychodzą. Raz wyszedł mi test gdzie skończyło się ciąża biochemiczna a 2 razy wyszedł mi test gdzie nie byłam w ciazy[emoji23] więc naprawdę jeśli któraś z was w terminie miesiączki nie widzi 2 kresek a miesiączki nie ma to się nie zalamujcie bo można nie źle się stresować gdzie się później okaże że się jest w ciąży. A najlepszym wyjściem jest test z krwi czyli beta hcg w labo lub ten test z krwi domowego użytku. Napewno wiarygodniejszy niż te testy z moczu.
 
Ale wiecie jak to jest..
Test negatywny to stres czemu sie spoznia a jak stres to spoznia sie jeszcze bardziej.
Testy kupuje różnych firm wiec troche dziwne jakby nie wychodziły
 
Dziewczyny które już zobaczyły te 2 magiczne kreski, czy wszystkie miałyście wrażenie że macie więcej śluzu niż zwykle?I kiedy szyjka była wysoko? Ja jestem 5-6 dpo, od dziś całkowita susza jeśli chodzi o śluz, szyjka w miarę nisko, twarda.

Hej kochana, u mnie w tym cyklu 2 kreski. Miałam uczucie mokrosci i chodziłam sprawdzac czy to przypadkiem nie @ przyszła :) szyjki nigdy wcześniej sobie nie badałam ale dzień przed zrobieniem testu cos mnie podkusiło i była dosc niska i twarda. śluz miałam taki mleczny, ale tym bym się nie sugerowała bo wcześniej tez kilka razy taki miałam. i zawsze na jesień zimę miałam mega suche dłonie, od września z takimi chodziłam; a zanim zrobiłam test dziwiłam sie ze nagle moja skóra na dłoniach była gladziutka :)
 
Ale wiecie jak to jest..
Test negatywny to stres czemu sie spoznia a jak stres to spoznia sie jeszcze bardziej.
Testy kupuje różnych firm wiec troche dziwne jakby nie wychodziły
Ja tez kupuje z roznych firm i nadal mam nadzieje ze @ nie przyjdzie i kolejny test, ktory zamierzam zrobic w srode bedzie pozytywny.
Rozumiem Cie co do stresu spowodowanego negatywem. Nie dosc, ze nerwy co jest grane, ze @ miala byc a jej nadal nie ma, to jeszcze zbicie i rozczarowanie brakiem II kresek.
 
Ja tez kupuje z roznych firm i nadal mam nadzieje ze @ nie przyjdzie i kolejny test, ktory zamierzam zrobic w srode bedzie pozytywny.
Rozumiem Cie co do stresu spowodowanego negatywem. Nie dosc, ze nerwy co jest grane, ze @ miala byc a jej nadal nie ma, to jeszcze zbicie i rozczarowanie brakiem II kresek.
No nic..pozostaje tylko czekac jak sytuacja się rozwinie
 
reklama
Hej. Dziś zauważyłam że bolą mnie sutki ale przy dotykania, doskwiera ból podbrzusza ale taki dziwny, tak jakby mięśnie po ćwiczeniach. Jestem tak niecirpliwa że masakra... Nawet nie umie się niczym zająć..
 
Do góry