reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Przytulam mocno! Nikt nie powinien chowac się ze swoimi uczuciami po kątach, więc jak czytam coś takiego to mi się nóż w kieszeni otwiera...

Hej, hej... czytam Was cały czas, sama jednak nie piszę.

Staramy się od kwietnia 2019. Generalnie ciężkie te starania. Dziś 1dc. Cykl 9. Tak jak cały cykl trzymam się ok - nie śledzę każdego dnia kalendarzyka, są dni Kiedy czuję się pogodzona, że mogę nie być w ciąży, może już nawet nigdy, tak ten pierwszy dzień mnie zamiata... czuję pustkę, smutek. Czasami zaczynam płakać ot tak. Chowam się z tym, bo irytuje to mojego męża, że tak to przeżywam, że atmosfera w domu struta. I nie mam wsparcia. Nie mam z kim porozmawiać. Następnego dnia już jest ok.

Dziś mi powiedział, że jak tak to ma co miesiąc wyglądać to on już nie chce się starać. Że w sumie to ja się staram, a on uważa, że będzie co będzie.

Jak łatwo się domyślić teraz towarzyszy mi poczucie winy, zwątpienia, żal do męża... dlaczego tak bardzo mnie nie rozumie. Nie oczekuję od niego, że będzie to że mną przeżywać. Liczę tylko na ciepłe słowo, gest, a mam jeszcze szantaż emocjonalny. :(
 
reklama
Dziewczyny które już zobaczyły te 2 magiczne kreski, czy wszystkie miałyście wrażenie że macie więcej śluzu niż zwykle?I kiedy szyjka była wysoko? Ja jestem 5-6 dpo, od dziś całkowita susza jeśli chodzi o śluz, szyjka w miarę nisko, twarda.
 
Zniknęłam [emoji3525]
W środę mam lekarza, zobaczymy jak owulacja po lekach i mam nadzieję, że w końcu wykonamy PCT bo mnie szlag chyba trafi...
A co do trafiania, muszę się komuś wygadać [emoji24]
Mało brakło a bym dziś zwyzywała przyszłą teściową...zaczęła nam bardzo ingerować w życie... Otworzyliśmy sklep kilka miesięcy temu, oczywiście na kredycie wszystko, który spłacamy a ona nam pomaga. Dziś doszła do wniosku, że powinniśmy już dwa kolejne sklepy otworzyć i nie wiem za co... Jak jej powiedziałam, że ważniejsze dla mnie jest to by dorobić się mieszkania bo wynajmujemy i wolę myśleć o założeniu rodziny to usłyszałam że firma jest ważniejsza od tego wszystkiego... Aż się popłakałam... Nie mówiłam jej, że się staramy od roku prawie, ale zbliżamy się oboje do 30 a ona w naszym wieku to już miała syna prawie 10lat...
 
Dziewczyny które już zobaczyły te 2 magiczne kreski, czy wszystkie miałyście wrażenie że macie więcej śluzu niż zwykle?I kiedy szyjka była wysoko? Ja jestem 5-6 dpo, od dziś całkowita susza jeśli chodzi o śluz, szyjka w miarę nisko, twarda.

Co do szyjki to sama jestem ciekawa czy od razu po owulacji utrzymuje się wysoko jak się jest w ciąży czy np spada i znów idzie do góry. Ja teraz nje będąc w ciąży miałam cały czas nisko aż do @ wiec przeczuwałam ze nie jestem w ciąży .
 
Dziewczyny które już zobaczyły te 2 magiczne kreski, czy wszystkie miałyście wrażenie że macie więcej śluzu niż zwykle?I kiedy szyjka była wysoko? Ja jestem 5-6 dpo, od dziś całkowita susza jeśli chodzi o śluz, szyjka w miarę nisko, twarda.
Szyjka wysoko (szczerze to nie powiem kiedy, ale na pewno z 5 dni przed @), może ja nie miałam bardzo mokro ale przed @ zawsze było sucho a na początku ciazy trochę tego śluzu było.
 
Co do szyjki to sama jestem ciekawa czy od razu po owulacji utrzymuje się wysoko jak się jest w ciąży czy np spada i znów idzie do góry. Ja teraz nje będąc w ciąży miałam cały czas nisko aż do @ wiec przeczuwałam ze nie jestem w ciąży .
U mnie po owu się obniżyła i potem znowu poszła w górę i tak została.
 
Szyjka wysoko (szczerze to nie powiem kiedy, ale na pewno z 5 dni przed @), może ja nie miałam bardzo mokro ale przed @ zawsze było sucho a na początku ciazy trochę tego śluzu było.
Kochana a co znaczy wysoko? Przepraszam ze bezpośredniość ale nigdy nie badałam szyjki i to znaczy ze załóżmy czubkiem płaca dosięgam? Czy nie dosiegam w ogóle? A nisko to połowa palca np już wyczuwalna?
 
Kochana a co znaczy wysoko? Przepraszam ze bezpośredniość ale nigdy nie badałam szyjki i to znaczy ze załóżmy czubkiem płaca dosięgam? Czy nie dosiegam w ogóle? A nisko to połowa palca np już wyczuwalna?
Wiesz ja sobie sprawdzałam dobre 4 cykle więc sama już wyczuwałam kiedy i jak ona się zachowuje i jakie ma położenie. U mnie powiedzmy nisko była wtedy, kiedy siedząc na toalecie ledwo co włożyłam palec i już ja czułam, natomiast teraz w ciąży sprawdzałam w sumie chyba tylko dwa razy bo nie chce tam "grzebać" i jest tak wysoko że ledwo dosięgam palcem. Polecam troszkę poczytać jak szyjka zachowuje się podczas faz cyklu, jak zmienia się jej wysokość, twardość i otwarcie ujścia. Trzeba poznać samej swoje ciało bo to bardzo indywidualna sprawa :)
 
reklama
@kasieczna jak sie czujesz? Bylas u gina juz co?
Mdłości bardzo mi dokuczały w ciągu ostatniego tygodnia, byłam nie do życia. Wczoraj i dziś już jest lepiej. Ogólnie czuje się troszkę jak na wiecznym kacu :p
Byłam u gina dwa razy. Pierwszy raz w 4t, była malutką kropeczka także jeszcze nic nie było potwierdzone i drugi raz byłam wczoraj, dokładnie 5+6 i jest już serduszko, okruszek ma 0.3cm :)
 
Do góry