reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Dziewczyny, a wiecie ze są domowe testy krwi bthcg w aptekach? Podobno wykrywa ciąże dużo wcześniej niż te z moczu. Wklejam zdjęcie bo na ktorejs grupie mi mignęło. Na YouTube jest podobno filmik jak się go robi. Kosztuje coś koło 19zl.
Kurczę gdybym była w PL to bym już leciała po ten test. Ale u nas w DE nie ma....
 
reklama
Tym bardziej że np u mnie w landzie nie można zrobić bety ani żadnych innych badań bez skierowania. Więc takie testy napewno były by w Niemczech ułatwieniem. Ja widziałam u znajomej taki test w DE ale osobiście nie sprawdzałam w aptekach. Na Amazonie też mi coś miglo właśnie w kategorii testy ciążowe ale teraz szukałam i nie umiem znaleźć nie pamiętam nazwy.
 
Ja już nawet nie wiem czy to coś dziwnego mam wpisać jako okres czy nie. Trochę większe mam te plamienia mam nadzieję że się rozkręci.

Życzę Ci abyś szybko zafasolkowala. Ja się nie staram bo mam już dość. Mam 4 aniolkow i mi starczy. Może to głupio zabrzmi ale zaczynam myśleć że życie bez dzieci też mają zalety. Po prostu nie mam innego wyjścia.
Ja dziś idę na 18tke i będą pytania typu kiedy.. Więc trochę humor mi się psuje na samą myśl.

Bardzo mi przykro z tego powodu.. Wczoraj widziałam, że pisałaś że się już nie starasz nie śmiałam pisać dlaczego..
 
reklama
Do góry