reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Hej , mam 27 lat, jestem tu nowa i szukam kogoś z kim mogłabym się podzielić swoimi problemami. Staramy się z mężem o dzidzie nie jakoś bardzo długo, bo 4 miesiące, ale zaraz na samym początku wyszło sporo problemów- mam pcos, nadczynność tarczycy i hiperprolaktynemie. Nie mam owulacji. Biore od miesiąca leki na tsh i prolkatyne. Na razie ciągle nic, dostaje pomału depresji , że wszystkim naokolo udaje się bez problemu, a nam nie czy któraś z Was miała taki zestaw problemów i jej się udało? Po jakim czasie ? Co stosowała?
 
Kurcze laski mam jakies plamienie..moze to dopiero implantacja. Duzo sluzu bialego na bieliznie a po siusiuaniu lekko czerwony papier...

A zawsze przed miesiączką tak miałaś. ?? Ja wchodząc na forum nie wiedziałam ze jest coś takiego jak plamienie przed okresem a dziewczyny piszą ze właśnie tak maja ze najpierw plamienie lekkie a potem okres. U mnie to się jeszcze nie zdarzyło
 
Hej , mam 27 lat, jestem tu nowa i szukam kogoś z kim mogłabym się podzielić swoimi problemami. Staramy się z mężem o dzidzie nie jakoś bardzo długo, bo 4 miesiące, ale zaraz na samym początku wyszło sporo problemów- mam pcos, nadczynność tarczycy i hiperprolaktynemie. Nie mam owulacji. Biore od miesiąca leki na tsh i prolkatyne. Na razie ciągle nic, dostaje pomału depresji , że wszystkim naokolo udaje się bez problemu, a nam nie czy któraś z Was miała taki zestaw problemów i jej się udało? Po jakim czasie ? Co stosowała?

Witaj Muszka. Ważne ze już zdiagnozowałas problem. Rozumiem ze jesteś pod opieka endokrynologa, bierz leki a hormony się wyrównają. U niektórych szybciej czasem to trwa u niektórych dłużej ale w końcu zaskoczysz. Mi moja doktor poradziła dodatkowo łykać Ovarin, to zestaw witamin który ma pomoc w wyregulowania gospodarki hormonalnej. Możesz się swojego lekarza o to zapytać. Ja jestem w trakcie 2 opakowania i widzę różnice w cyklach. Nie powiem żeby mi pomogło zaskoczyć ale myśle ze nie przeszkadza. Uzbrój się w cierpliwość (wiem głupio to brzmi), sprawdź wyniki czy leczenie działa, zapomnij o staraniach, ciesz się mężem i wspólnym życiem a wierze ze w niedługim czasie zobaczysz II kreski.

Tylko Ci dopowiem ze ja po pierwszym miesiącu leczenia tarczycy zaskoczyłam ( niestety poronienie wczesne) ale po wcześniej nie udanych 4 miesiącach przynajmniej wiem ze jesteśmy płodni. A teraz kontynuuje leczenie i czekam na radosny dzień .
Trzymam mocno kciuki [emoji4]
 
czesc dziewczyny, chciałam zaczerpnąć trochę wiedzy! Jestem po bemfoli i ovitrelle po 10 dniach odstawiłam tak jak lekarz kazał. Po 4 dniach dostałam dwu dniowej skąpej moesiaczki. Jakaś krew była. Ale dziś z rana zrobiłam test i wyszła bardzo blada druga kreska. Wydaje mi się ze po tak długim czasie powinna wyjść ale gruba. Ciekawe czy to nie był wadliwy test. Jutro dzwonię do dr i umawiam się na wizytę. Mozne któraś miała z was podobnie?
 
reklama
A zawsze przed miesiączką tak miałaś. ?? Ja wchodząc na forum nie wiedziałam ze jest coś takiego jak plamienie przed okresem a dziewczyny piszą ze właśnie tak maja ze najpierw plamienie lekkie a potem okres. U mnie to się jeszcze nie zdarzyło
Nigdy nie mialam takich plamien dlatego zdziwilam sie jak poszlam do toalety. Bielizna cala " zalana " a po siusianiu troszke plamien. No i brzuch lekko pobolewa
 
Do góry