reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Wiecie co? Siedze w domu sama koejny sobotni wieczór bo mój N wyszedł z kumplem do klubu i nawet nie zapytał się czy mam ochotę wyjść bo jak to powiedział zna odpowiedz. A musi odreagować prace. A ja? Jak odreagować? I chyba odpuszczam. Już prawie rok starań i nie idzie. Zwalam na siebie, nie mogę się wygrzebać z depresji. I właśnie do mnie dotarło ze nie żyje, nie cieszę się życiem. Jak zajdę to dobrze jak nie to chociaż nie będę żałować ze miesiące / lata minęły a ja „się oszczędzałam” żeby zajść.
Dzis w 7dc cyklu zobaczyłam spadek tempki a wczoraj jakuis lekko wodnisto-rozciągliwy śluz i cały dzień zachodzę w głowę czy to już owulacja? Ja się zastanawiam a on się bawi. A ja chce spędzać czas z nim. Także odpuszczam ale trzymam kciuki za wszystkie Staraczki. Chce tu widzieć więcej II kresek [emoji5][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

I liczę ze dołączę do tego grona [emoji6]

Spokojnej nocy i cudownej niedzieli dziewczyny!
Ja też zauważyłam, że przez te starania to tylko popadam w stany depresyjne... Wczoraj jadąc autem dopadły mnie przemyślenia, że nigdy mi się nic w życiu od razu nie udaje, muszę się o to starać/walczyć. Płakać mi się chce jak słyszę, że ktoś jest w ciąży, ta niedługo urodzi a ja nic. Czuję się taka pusta.
 
Hej dziewczyny. Myślę,że to dobry plan odpuścić... Nie jestem taka mądra.. Też się spinam. A to nie napiję się wina, piwa bo przecież a jeśli się jednak uda... A trzeba się oszczędzać nie będę więc dźwigać. A w pi.zdełkę z tym. Miałam ochotę na piwo gdy wczoraj sprzątałam więc się napiłam co będzie to będzie. A jak nie będzie to będę się zdrowo odżywiać i po prostu więcej ruszać żeby wyglądać zjawiskowo.
 
No to teraz się podłamałam, tamten miałam bezowu i z testów też tak wychodziło a w tym nie wiem co się dzieje, powinien być dziś okres a go brak...
Przeszukalam internet apropo pozytywnych testów LH przez kilka dni i wyglada,ze to normalne. Pik LH nie spada tak szybko wiec testy go wykrywają kilka dni.
 

Załączniki

  • 95DC0BB8-622B-4C0B-B2F9-96162E7F81AB.jpeg
    95DC0BB8-622B-4C0B-B2F9-96162E7F81AB.jpeg
    478,7 KB · Wyświetleń: 52
Wiem, też sobie już wyczytałam. Łeb mi pęka od tego wszystkiego. Jutro idę na ponowny wynik prolaktyny i dzwonie do ginekologa niech coś działa a jak nie to zmieniam.
Przeszukalam internet apropo pozytywnych testów LH przez kilka dni i wyglada,ze to normalne. Pik LH nie spada tak szybko wiec testy go wykrywają kilka dni.
 
Przeszukalam internet apropo pozytywnych testów LH przez kilka dni i wyglada,ze to normalne. Pik LH nie spada tak szybko wiec testy go wykrywają kilka dni.
U mnie po pozytywnym teście kolejny jest negatywny i tylko w zeszłym cyklu testowa ciemniejsza od kontrolnej utrzymywała się tydzień i pewnie dłużej tyle, że już nie miałam czym sprawdzić.
 
reklama
Dziewczyny, chyba mam owu faktycznie bo boli mnie wszystko Ale śluzu brak... susza mimo oleju z wiesiołka. Myślicie ze ten żel FortilSafe rozwiąże prolem? Kurde jakim cudem tego śluzu brak, kiedyś miałam go sporo...
U mnie też problem ze śluzem... Kupiłam ostatnio żel i wczoraj drugi dzień z żelem... Jest dużo lepiej A mąż twierdzi że ma mocniejsze doznania.. Zobaczymy. Czekamy na rezultaty..
 
Do góry