reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Witajcie Kochane. Nie pisałam ale czytam Was. Bardzo podnosicie mnie na duchu.
Ostatni cykl się wydłużył do 28 dni, jeśli nie liczyć tego znikomego plamienia za start. Franca się wydłużyła do 9 dni i już nic nie rozumiem. Seksy są, normalne, bez spiny, bez liczenia dni, bez testu owu. Nie wiem co mam robić, nawet nie mam siły na lekarzy, ostatnio mam okrutnie dużo pracy i nie wiem w co mam włożyć ręce. Dziwna ta jesień.
 
@0Asiak0 wiesz ze ja tez miaam straszne mdlosci w tej poronionej ciazy.. i tez mysle ze to byl chlopak. Zn tak mi sie wydaje. W ciazy z corka bylo zupelnie co innego. Jedyne co mi dokuczalo to piersi. Niemilosiernie bolaly. Tym razem wgl nie bolaly ale mdlosci okropne.
@kiwaczka89 ja bylam przyjeta razem z dziewczyna ktora miala ciaze zywa pozamaciczna.. ja juz bylam po zabiegu a ona nadal czekala na decyzje lekarzy co robic. To bylo mega dziwne bo nie wiem na co czekali przeciez moglo jej sie cos uszkodzic. Glowa do gory kochana ! Wierze ze Ci sie szybko uda!
 
reklama
@0Asiak0 wiesz ze ja tez miaam straszne mdlosci w tej poronionej ciazy.. i tez mysle ze to byl chlopak. Zn tak mi sie wydaje. W ciazy z corka bylo zupelnie co innego. Jedyne co mi dokuczalo to piersi. Niemilosiernie bolaly. Tym razem wgl nie bolaly ale mdlosci okropne.
@kiwaczka89 ja bylam przyjeta razem z dziewczyna ktora miala ciaze zywa pozamaciczna.. ja juz bylam po zabiegu a ona nadal czekala na decyzje lekarzy co robic. To bylo mega dziwne bo nie wiem na co czekali przeciez moglo jej sie cos uszkodzic. Glowa do gory kochana ! Wierze ze Ci sie szybko uda!
Musi coś w tym być @budkaa
 
Do góry