reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Ja robie tez testy owu wiec mam plastikowa wieksza nakretne (od pianki do mycia twarzy 😂) i jej uzywam do testow :) czasem w testach sa pojemniczki dolaczone
Ja myślałam że we wszystkich są haha i się zdziwiłam. Mam bobo test. Będę musiała coś wykombinować do zrobienia testu dzisiaj albo jutro rano.
 
reklama
W tym miesiącu chyba mój stan "starania" sięgnął dna, i na prawdę się w jakiś sposób podałam, myślałam już o wakacjach, miałam w nosie czy tam gdzie polecę będzie Zika czy nie, nawet zaczęłam rozważać to in vitro za jakieś 2 lata, a do tej pory żadnych badań itp. Myślę, że pomogła mi terapia z psychologiem. Może musimy rypnąć całkowicie na dno, żeby ta bańka pękła i by się można było uwolnić od tych oczekiwań i obaw. Życzę wam tego!
 
Hejka hej, witam się w 31 dniu cyklu, okresu nadal brak [emoji85]
A no i testu nie zrobiłam bo jakoś nie ogarnęłam poranka, musiałam lecieć z psem na dwór i szybko się wysikałam, a poza tym zastanawiam się do czego dziewczyny sikacie żeby pobrać mocz do pipetki? [emoji23]
Do zwykłej szklanki.
A po robocie pyk do zmywarki.
 
Hejka hej, witam się w 31 dniu cyklu, okresu nadal brak 🙈
A no i testu nie zrobiłam bo jakoś nie ogarnęłam poranka, musiałam lecieć z psem na dwór i szybko się wysikałam, a poza tym zastanawiam się do czego dziewczyny sikacie żeby pobrać mocz do pipetki? 😂
Ja mam specjalna szklankę w łazience ;-) Jak mam testować, to sobie wieczorem szykuję wszystko w łazience, bo rano mogłabym nie zdążyć ;-)
 
Jakoś w 6 tygodniu ciąży zaczęłam krwawić.
Wiesz co tak myśle o tobie
- masz mozliwosc isc do lekarza wcześniej? Wiesz gdziekolwiek wbić nawet tak bez rejestracji i powoedziec jaka jeta sytuacja. Myśle ze lekarz cię zbada na pewno jak podkręcisz ze ten ból w boku jest silny itp. Hmm kurde jutro sobota. No nic. Nie qiem co ci poradzić. Jakby cię mocno bolało to jedz na IP. Myśle ze Wszytsko jest Ok i pewnie się wiązadła rozszerzają.
Dziekuje, no niestety nie mam mozliwosci teraz nigdzie isc, moj ginekolog jest teraz na urlopie. Jak bol stanie sie uciazliwy i ciagly to wtedy moze w poniedzialek gdzies sprobuje sie dostac. Tez czytalam ze moge byc to rozszerzajace sie wiezadla. Sama nie wiem juz co myslec, bo jak sie zaczynam martwic ze to pozamaciczna to mam nagle wszystkie opisane objawy, jak o tym nie mysle to czuje sie ok...ehhh glowa szaleje 😥
 
Dziewczyny a jak z waszymi używkami podczas starań? Ograniczacie jakoś?

Ja codziennie piję 2-3 kawy.
I co parę dni strzelę sobie kieliszeczek domowej nalewki przed snem.
Papierosów nie palę bo nie lubię.
 
reklama
Ja zaszłam w ciążę jak zaczęłam żyć normalnie i nic sobie nie odmawialam, czyli alkohol i nawet kupiłam papierosy. Nie zdążyłam nawet jednej paczki wypalić i już byłam w ciąży [emoji1787]
Dziewczyny a jak z waszymi używkami podczas starań? Ograniczacie jakoś?

Ja codziennie piję 2-3 kawy.
I co parę dni strzelę sobie kieliszeczek domowej nalewki przed snem.
Papierosów nie palę bo nie lubię.
 
Do góry