reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Dziewczyny, a co powiecie o testach owulacyjnych? Stosujecie?
Po 5 nieudanych cyklach z duphastonem skonsultowalam się z innym lekarzem i mam go na razie odstawić. Zobaczymy, jak wygląda mój cykl bez żadnych wspomagaczy. Dzisiaj mam 11dc i założyłam zeszyt, w którym będę monitorować cykl za pomocą pasków owulacyjnych. Po południu wyszla blada kreska i w środku jakoś sucho, za to mam wrażenie, że plodny śluz miałam w 7/8 dc, ale nie wiem, czy to możliwe, że miałabym owulacji tak wcześnie 💁‍♀️
Mi gin kazal stosowac testy owu tez prowadze zeszyt, przyklejam kazdego dnia pasek:) u mnie ostatnio pozytywny test wskazal na 8dc. Badam rowniez szyjke i byla taka jak ma byc w okresie owulacji, teraz 8 dni pp owu i szyjka twarda zamknieta, czekamy
 
reklama
Mi gin kazal stosowac testy owu tez prowadze zeszyt, przyklejam kazdego dnia pasek:) u mnie ostatnio pozytywny test wskazal na 8dc. Badam rowniez szyjke i byla taka jak ma byc w okresie owulacji, teraz 8 dni pp owu i szyjka twarda zamknieta, czekamy
O, no to we dwie szalejemy z paskami, też przyklejam w zeszycie 😉 Trzymam kciuki, kiedy planujesz zrobić test ciazowy? Jak długi jest Twój cykl przy owulacji w 8 dniu? Szyjki nie umiem badać, dowiedziałam się o tym sposobie dopiero z tego forum, więc może jutro zaznajomię się z tematem i też zacznę obserwować 🙂
 
Też im za bardzo nie ufam. Ale nie mam wyjścia. Bo na bete mogę iść dopiero w pn. Ale nie wytrzymam tyle i kupię sikańce. Może akurat [emoji4]
Oby w końcu coś wyszło! Czytam Twoje wiadomości od dawna i wszystkie znaki wskazują na ciążę 😁 Mam nadzieję, że Twój organizm nie leci z Tobą w kulki i coś się w końcu pokaże w miejscu testowej kreseczki ❤️
 
O, no to we dwie szalejemy z paskami, też przyklejam w zeszycie 😉 Trzymam kciuki, kiedy planujesz zrobić test ciazowy? Jak długi jest Twój cykl przy owulacji w 8 dniu? Szyjki nie umiem badać, dowiedziałam się o tym sposobie dopiero z tego forum, więc może jutro zaznajomię się z tematem i też zacznę obserwować 🙂
Tak, w sumie to juz tak dla sportu robie sobie te paski nawet jak wiem ze juz nie pokaze pozytywnego 😂
Szczeze, to nie wiem jak dlugi bedzie ten cykl, bo to poj 5 cykl po pdstawieniu anty ( bralam cos 4-5 lat ) wiec wczesniejsze mialam w granicy ok 40 dni ale byly najprawdopodobniej bezowulacyjne, od poprzedniego cyklu biore duphaston choc nie bylo owulacji, to skrocil mi sie cykl do 26 dni. Teraz jezeli faktycznie byla ta owulacja to powinien byc ok 22 dniowy, ale zobaczymy. Tez biore duphaston, ale zaczynam juz odczuwac jajniki wiec raczej @ sie zbliza. Nie wiem czemu tak bardzo sie skrocilo... biore tez inofem 2x1
 
Tak, w sumie to juz tak dla sportu robie sobie te paski nawet jak wiem ze juz nie pokaze pozytywnego 😂
Szczeze, to nie wiem jak dlugi bedzie ten cykl, bo to poj 5 cykl po pdstawieniu anty ( bralam cos 4-5 lat ) wiec wczesniejsze mialam w granicy ok 40 dni ale byly najprawdopodobniej bezowulacyjne, od poprzedniego cyklu biore duphaston choc nie bylo owulacji, to skrocil mi sie cykl do 26 dni. Teraz jezeli faktycznie byla ta owulacja to powinien byc ok 22 dniowy, ale zobaczymy. Tez biore duphaston, ale zaczynam juz odczuwac jajniki wiec raczej @ sie zbliza. Nie wiem czemu tak bardzo sie skrocilo... biore tez inofem 2x1
O kurcze, to tak jakbym czytała swoją historię! U mnie 6 cykl po odstawieniu anty i też prawdopodobnie bezowulacyjnie do tej pory. Cykl się skraca od duphastonu - jak go biorę to mój trwa 25-28 dni maksymalnie. Ale teraz lekarz zalecił odstawienie, żeby sprawdzić czy nie blokuję tej swojej owulki. Też bierzesz od 16 do 25 dnia cyklu?
 
No oby. Ile można czekać. Albo w jedną albo w druga! Albo niech się pokaże jak coś jest, albo niech tak wstretna @ przyjdzie. Przynajmniej będę wiedziała na czym stoję.
Oby w końcu coś wyszło! Czytam Twoje wiadomości od dawna i wszystkie znaki wskazują na ciążę [emoji16] Mam nadzieję, że Twój organizm nie leci z Tobą w kulki i coś się w końcu pokaże w miejscu testowej kreseczki [emoji3590]
 
reklama
O kurcze, to tak jakbym czytała swoją historię! U mnie 6 cykl po odstawieniu anty i też prawdopodobnie bezowulacyjnie do tej pory. Cykl się skraca od duphastonu - jak go biorę to mój trwa 25-28 dni maksymalnie. Ale teraz lekarz zalecił odstawienie, żeby sprawdzić czy nie blokuję tej swojej owulki. Też bierzesz od 16 do 25 dnia cyklu?
Ja jestem w drugim cyklu po odstawieniu antykoncepcji, brałam 12 lat. Pierwszy cykl bez owu, miałam usg, 29 dni, drugi nie wiem czy była owu ale w środku cyklu pojawił się śluz którego nie miałam miesiąc wcześniej. Okres wypada mi jutro. Dzisiaj robiłam test ciążowy ale biel bieli.
 
Do góry