reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

No właśnie najdłuższy w tym roku miał 36 dni. Dziś już kończy się 37 dc. Zamiast bólu brzucha i okresu dziś zaczelynpolec piersi popołudniu. Ale nie tak jak zawsze na okres. Nie bolą przy dotyku, tylko bolą po prostu.i to taki dziwny ból jakby rwacy. Bardziej boli lewa niż prawa. Takie jakby mówienie, nie potrafię to nazwać nawet [emoji4]
Staraliśmy się i robiłam obserwacje śluzu, temp. i testy owu. Miałam wtedy cykl 45 dniowy. I z moich obserwacji wynikało że miałam 2 owulacje w dwóch różnych terminach. Nie wiem jak to możliwe, ale raz się tak zdarzyło, nigdy więcej w życiu nie miałam takiego długiego cyklu.

Ale mam nadzieję, że u ciebie to będzie po prostu ciąża :-) :)
 
reklama
No właśnie najdłuższy w tym roku miał 36 dni. Dziś już kończy się 37 dc. Zamiast bólu brzucha i okresu dziś zaczelynpolec piersi popołudniu. Ale nie tak jak zawsze na okres. Nie bolą przy dotyku, tylko bolą po prostu.i to taki dziwny ból jakby rwacy. Bardziej boli lewa niż prawa. Takie jakby mówienie, nie potrafię to nazwać nawet [emoji4]
Weź kobieto idź na bete i powtórz test. Zwolnij się z pracy szybciej albo spoźnij się, weź wolne na żądanie, cokolwiek.

P.s. połowy tego co piszesz nie da się zrozumieć
 
Mam taki beznadziejny słownik w telefonie że przekreca mi słowa. Nie dam rady iść na bete, nie ma mnie kto zastąpić! Urlopy itd. Także muszę polegać tylko na sikańcach!
 
Ja się okaże że ciąża to będę miała już pracę gdzieś! Nie każdy ma możliwość iść na bete wtedy kiedy mu się podoba. I nie każdy mieszka w dużym mieście , gdzieś gdzie jest 10 laboratoriów i można iść o której się chce bo niektóre są długo otwarte. Mieszkam w małym miasteczku i nie mam wszystkiego na zawołanie. A jest powtórzę napewno.
A jak się okaże że w ciąży jesteś to też do gina nie pójdziesz bo urlopy w pracy?
To powtórz test [emoji85]
 
Staram się. Ale nie raz pisze w pośpiechu i nie zdążę przeczytać. Przepraszam, że czasami mnie nie rozumiecie. Mam inny telefon który ma tak zrabana klawiature że szkoda słów... [emoji35][emoji2356]
@Verona26 co do słownika, to wierze, że przekręca słowa ale wystarczy przeczytać co się napisało i ewentualnie poprawić bo koleżanka ma rację, że czasem kompletnie nie wiadomo co chciałaś napisać.
 
reklama
Do góry