reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Ale podwójna owulacja jest możliwa ale w tym samym czasie. Tzn dwa jajniki wypuszczają jajeczko zamiast jednego ale
Dzieje się to w tym
Samym
Mniej więcej czasie nie ma tak ze np 10 dc masz jedna owulacje a 18 dc druga. To nie możliwe. Ja przynajmniej nic na ten temat nie wyczytałam.
 
Ja przed każdym okresem miałam miękka szyjkę i była nisko, po włożeniu palca od razu wyczuwalna. W cyklu ciążowym przed terminem okresu nie była może bardzo wysoko ale za to twarda jak kamień.
A nie czasem odwrotnie? Z tego co czytałam i z własnego doświadczenia to szyjka nisko i twarda jest przed okresem a w ciąży wysoko i miękka.
@olaaa7 a jak u Ciebie sytuacja?
U mnie @ ale jakaś dziwna. Dużo mniej niż zwykle. Zawsze czułam jak ze mnie spływa a teraz jedynie co to po podcieraniu mam śluz z krwią.
 
A nie czasem odwrotnie? Z tego co czytałam i z własnego doświadczenia to szyjka nisko i twarda jest przed okresem a w ciąży wysoko i miękka.

U mnie @ ale jakaś dziwna. Dużo mniej niż zwykle. Zawsze czułam jak ze mnie spływa a teraz jedynie co to po podcieraniu mam śluz z krwią.
Właśnie odnosnie szyjki w necie są sprzeczne informacje raz tak jak piszesz a raz odwrotnie dlatego pytam Was doświadczone :)
 
No właśnie czytałam. Że jestem mówisz. A nie że jedna w 16dc A druga w 25. Mnie dzisiaj piersi zaczęły boleć i nie przy dotyku tylko tak że nawet jak oddychać to je czuje. Po bokach.
Ale podwójna owulacja jest możliwa ale w tym samym czasie. Tzn dwa jajniki wypuszczają jajeczko zamiast jednego ale
Dzieje się to w tym
Samym
Mniej więcej czasie nie ma tak ze np 10 dc masz jedna owulacje a 18 dc druga. To nie możliwe. Ja przynajmniej nic na ten temat nie wyczytałam.
 
Dziewczyny, a co powiecie o testach owulacyjnych? Stosujecie?
Po 5 nieudanych cyklach z duphastonem skonsultowalam się z innym lekarzem i mam go na razie odstawić. Zobaczymy, jak wygląda mój cykl bez żadnych wspomagaczy. Dzisiaj mam 11dc i założyłam zeszyt, w którym będę monitorować cykl za pomocą pasków owulacyjnych. Po południu wyszla blada kreska i w środku jakoś sucho, za to mam wrażenie, że plodny śluz miałam w 7/8 dc, ale nie wiem, czy to możliwe, że miałabym owulacji tak wcześnie [emoji2272]

Ja mam owu zwykle w okolicach 9-11 dc.
Tym razem było 9 dc.

Cykle max 29 dni czyli mam długą fazę lutealną, nawet 18 dni.
Dość niestandardowo ale przez tyle lat już się nauczyłam mojego organizmu.

Kiedyś chodziłam na monitoring i się potwierdziło z moimi objawami - kłucie jajników, spuchnięty brzuch, pryszcze, rozdrażnienie.
 
Ostatnia edycja:
Ja nigdy takiego czegoś u siebie nie zauważyłam. Okresu nie mam. Dziś 37 dc. Ale teraz jakby była podwójna owulacja to kiedy okres? Bo ja tego nie ogarniam
Staraliśmy się i robiłam obserwacje śluzu, temp. i testy owu. Miałam wtedy cykl 45 dniowy. I z moich obserwacji wynikało że miałam 2 owulacje w dwóch różnych terminach. Nie wiem jak to możliwe, ale raz się tak zdarzyło, nigdy więcej w życiu nie miałam takiego długiego cyklu.

Ale mam nadzieję, że u ciebie to będzie po prostu ciąża :-) :)
 
reklama
A nie czasem odwrotnie? Z tego co czytałam i z własnego doświadczenia to szyjka nisko i twarda jest przed okresem a w ciąży wysoko i miękka.

U mnie @ ale jakaś dziwna. Dużo mniej niż zwykle. Zawsze czułam jak ze mnie spływa a teraz jedynie co to po podcieraniu mam śluz z krwią.

Temat z szyjka jest chyba tak indywidualny, ze nie dość, ze każde artykuły w internecie mówią co innego, to i z własna interpretacja jest gorzej.
Ja mam wysoko albo bardzo wysoko i twarda. Jestem w 5+3tc.
Przed okresem nisko i miękka
 
Do góry