reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
A jaki miałaś ten śluz? Mi właśnie w tym cyklu w 8 dniu wyszedł taki ciągnący, przezroczysty, ale jak byłam tego dnia u giną to stwierdził, że to jeszcze nie to... Następnego dnia śluzu było mniej, a potem to już totalna susza 😁 dlatego nie wiem, czy ta owulacji była czy nie. Na razie sprawdzam paskami, czy coś się jeszcze wydarzy w tej kwestii.
A robil usg? Plodny powinien przypominac bialko kurze i byc ciagnacy , ale wiaspmo, w praktyce moze byc roznie.. z tego co opisujesz to objawy plodnego
 
Mogło nic nie wyjść, owulacja była dość późno, a beta skacze po zagnieżdżeniu zarodka, co trwa nawet do kilkunastu dni, więc jest szansa, że to ciąża 🙂 Może siknij z rana dla pewności?
Sikne jak nie przyjdzie @ (zwykle jest nad ranem), tylko mam jakieś dziadowskie testy w których muszę szybke wyrywać bo ma taki głupi plastik, że nie widać co tam pokazuje 😜 i jakiej jest czułości też nie wiem 😬
 
reklama
Sikne jak nie przyjdzie @ (zwykle jest nad ranem), tylko mam jakieś dziadowskie testy w których muszę szybke wyrywać bo ma taki głupi plastik, że nie widać co tam pokazuje 😜 i jakiej jest czułości też nie wiem 😬
Czułość 25 jak wyczytałam i wyrwalam ta szybke to chyba widzę cień cienia... 😲
 

Załączniki

  • IMG_20191227_081124.jpg
    IMG_20191227_081124.jpg
    961 KB · Wyświetleń: 136
  • 15774308116707657558787814500965.jpg
    15774308116707657558787814500965.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 127
Do góry