reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

reklama
mam ten list z CHB i wiem ze wy wpisujecie same dane GP(ostatnim razem bylam w przychodni po pieczatke)a teraz bym wpisala moze sama..ale ja nie wiem czy mam wpisac ta GP,ktora mam w przychodni czy ta ktora mam wpisana na karcie medycznej?
mysle ze nie zakrecilam za bardzo i wiecie o co chodzi
 
A ja listu nie dostalam. Ciekawe czy zmienili mi adres w ogole. Chyba musze zadzwonic i sie upewnic..zeby zonka nie bylo w przyszlym miesiacu..
 
wpisalam dane GP do ktorej chodze,adres i nr telefonu:)
ale lipe odwalilam bo mialam znaczek nakleic(zawsze tak robie dla pewnosci) i zapomnialam...i nawet Free post nie wpisalam...myslicie ze dojdzie?
ale adres zwrotny na kopercie napisa;lam :-D
 
Hejka Dziewczyny możecie mi napisać jak jest z medical card?? tzn żeby dostać jakie papierki , jaki jest limit dochodu tyg i z ilu miesięcy te dochody są brane pod uwage?? będę wdzięczna za odp bardzo , próbowalam sie przekopać przez te setki stron ale niestety brak cierpliwości:) i pewno bym szukała z tydz:)
 
reklama
Do góry