reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

Barmanko jak ja staralam sie o mc pierwszy raz i nie mialam P60 meza to im na kartce napisalam dlaczego takowego nie posiadam i wlozylam do koperty

a mnie dzis przyszedl list z CHB..nawet nie patrzylam dokladnie czy znow trza wpisac dane GP czy cos innego?
 
reklama
ewelcia mi też dziś przyszło pismo z CHB a przecież niedawno szpital wysłał im dane że się młody urodził,no to przecie jak się urodził tutaj to i dzieci były tutaj.No ale wyślę.
Poniżej 5 roku życia wpisuje się dane lekarza GP :tak:
 
Anineczko no teraz wlasnie przypomnialo mi sie ze jakos ostatni list mialysmy w jednakowym czasie.
Mi kiedys przysylali taki list,ktory pracodawca musial podpisc,zawsze Heniek to robil.
 
Do mnie też dzisiaj przyszedł list z CB:tak: Oczywiście trzeba potwierdzić obecność dzieci:sorry: W sumie jakoś niedawno wypełniałam już to, jakoś przed końcem ubiegłego roku:sorry: Może w tym roku będzie częściej ten list:-p
 
reklama
Do góry