reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

reklama
szukam adresu strony, na ktorej zamawia sie te karty europejskie, chcemy złożyc wniosek dla Emmy, orientujecie sie czy moze ja jakos dopisac do nas czy trzeba wszystko na nowo??
 
Dziewczyny może się orientujecie. Mąż pracuje na full time a Ja na part time ale casual czyli jak nie ma dla mnie pracy zostaje w domu czy dodatek JA casual itp mi się będzie należał?
Nigdy się nie starałam o nic z SW ale same wiecie- why not?
Ps.
Wiem ze najlepiej zapytać się u źródła, ale na razie pracuje, wiec szukam info tak w razie czego
 
lubiczanka a nie mozesz zadzwonic do Thurles??ja jeżdziłam dla K zmieniałam to i chyba ty tez mozesz zadzwonic
 
aaaa...to juz wiem o czym mowisz:tak:ja tez sie kiedys zarejestrowalam i rzeczywiscie dostalam taki PIN,tylko myslalam ze usluga jest ogolnie widoczna-chyba ze to nie na tej stronie,na ktorej patrzylam..
moniadan-te karty europejskie sa dla kazdego?w sensie ja tez moge taka zamowic?i co to jest-ubezpieczenie zdrowotne na cala EU czy jak?:sorry2:mozesz mi przyblizyc temat...?
 
aaaa...to juz wiem o czym mowisz:tak:ja tez sie kiedys zarejestrowalam i rzeczywiscie dostalam taki PIN,tylko myslalam ze usluga jest ogolnie widoczna-chyba ze to nie na tej stronie,na ktorej patrzylam..
moniadan-te karty europejskie sa dla kazdego?w sensie ja tez moge taka zamowic?i co to jest-ubezpieczenie zdrowotne na cala EU czy jak?:sorry2:mozesz mi przyblizyc temat...?
Karty są dla każdego,nieważne czy masz Medical Card czy nie:tak:Wypełniasz on-line te rubryczki i za jakieś 2 tygodnie przychodzą pocztą:tak:A jak działają?Jesteś w Polsce i chcesz z niej skorzystać...Korzystasz,ale musi to być nagły przypadek.Dziewczyny kiedyś pisały(sama z autopsji nie wiem,bo niedawno je wyrobiłam i nie korzystałam jeszcze),ze zawsze ,np.u dermatologa możesz powiedzieć,że małej nagle jakaś wysypka wyszła,albo inne takie:-)
 
reklama
aha,niom kojarze ze o tym byla mowa..Karta jest indywidualna dla kazdego z domownikow,tak?Ma jakas okreslona date waznosci?
 
Do góry