reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Bydgoszczy ZAPRASZAMY!

No super dziewczyny ze podobała sie wam park ja mam bardzo blisko wiec mam nadzieje ze wpadne przy okazji;)
Wronka a ty skąd jestes??
 
reklama
Cześć,

napisałam już o tym w watku reaktywacja ale ten wątek dotyczy bezpośrednio spotkań więc pozwalam sobie skopiowac moją wypowiedź:

Zaproszenie dla mam i dzieci

Cześć dziewczyny,

od dłuższego czasu obserwuję to forum i jestem pod wrażeniem Waszej otwartości i zażyłości :)
zawodowo zajmuję się organizacją imprez dla dzieci i pomyślałam, że może zainteresuje Was i będzie pretekstem do spotkania impreza, która za tydzień (4 września odbedzie się na Różopolu w Myślęcinku). Poniżej szczegóły a ja dodam jeszcze, że podczas Wielkiej zamieniady można równiez wymieniać się ubrankami i rzeczami dla dzieci! Mam nadzieję, że propozycja wyda Wam sie ciekawa i zobaczymy sie w Myślęcinku.

Pozdrawiam,
Kasia
www.SwiatBab.pl

---------------------------------------------------------------------------

Świat Bab zaprasza na Wielka Zamieniadę ciuchów organizowaną Podczas Festiwalu Aktywności Kobiet – Babie Lato 4 września 2010 roku na Polanie Różopole w Myślęcinku. Zamianiada rozpocznie się o godzinie 14 a skończy się o 17, pomysłodawczynią Wielkiej Zamieniady jest Selene Warczak.

Zasady są proste: wietrzysz swoje szafy zabierasz ze sobą ciuchy (lub inne przedmioty) których już nie będziesz nosić (używać), zapraszasz je na wycieczkę do Myślęcinka, wieszasz/rozkładasz/eksponujesz w miejscu Wielkiej Zamieniady i wymieniasz się na ciuchy z innymi osobami. Dopuszczalne jest również rozliczenie pieniężne.


Wstęp bezpłatny, impreza jest otwarta dla wszystkich, nie ma ograniczeń dla płci lub wieku.

Z uwagi na ograniczoną ilość wieszaków zabierzcie ze sobą swój wieszak lub koc do ekspozycji ciuchów.


Obok Wielkiej Zamieniady znajdziecie kącik dla dzieci gdzie Świat Bab pomaluje buzie, Księgarnia Kolorowa zaprezentuje nowości z księgarskiej półki a Centrum Hobbystyczne Faramuszka pomoże znaleźć Ci pasję.


Do zobaczenia 4 września (sobota) w Myślęcinku!
Wielka Zamieniada na facebooku – dołącz do nas!

 
reklama
Do góry