reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Bydgoszczy ZAPRASZAMY!

reklama
Spotkanie samych mamusiek lub mamusiek z maluszkami czas zaplanować :D

A tak na poważnie to mi pasuje albo w weekend albo w poniedziałek, czwartek lub piątek przed południem. Tak jak pisałam mogę to zorganizować u siebie, chyba że wolicie jakąś kafejkę albo klub.
Termin to chyba początek października bo wrzesień i tak się za chwilkę kończy.
 
A u mnie tylko weekendy wchodzą w rachubę, albo piątek po południu, bo w tygodniu pracuję, codziennie wracam o 16tej do domu i nie za bardzo mam czas, żeby się wyrwać z domu :-( bo od 19tej to już powoli się szykujemy do spania.
 
U mnie też tylko weekendy, bo pracuję. No poza 2-3 pażdziernik bo będziemy gości przyjmować.
Może byc gdzieś na mieście......może na jakąś naprawdę dobrą kawkę się skuszę ....
 
Aby nas trochę zmobilizować to wrzucam konkretny termin spotkania 20.11 lub 27.11
Godzina albo 11:00 albo 15:00 A jeśli chodzi o miejsce to czekam na propozycje. Jak się nie uda znaleźć miejsca to zapraszam do mnie. Tak jak już kiedyś pisałam - jakoś się pomieścimy :D
 
reklama
Właśnie się dowiedziałam, że 19.11 mąż wyjeżdża na 3 dni więc chata wolna. Tak, że termin 20.11 jak najbardziej aktualny. Zapraszam chętne do spotkania do wpisywania się :D No i zdecydujcie, która godzina - bo mi w zasadzie wszystko jedno.
 
Do góry