reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie mamusiek ze Śląska

Kasiu choroba nei wybiera:) wiem że gdyby nie to Ty z Agatką z pewnością byście były:)

maxwell, ewka, ankubator dziękujemy za miłe chwile i oczywiście piszemy się na następne spotkanie, może być i w tak małym gronie a co! było bardzo fajnie
Ewka hihi poza tym małym szkrabkiem w wózku fajnie było poznać tez Twoją starszą pannę:) Bardzo masz fajne córcie :)
 
reklama
net-ka noo widzisz to dawaj wczesniej znac i pewnie się skrzykniemy:)
maxwell ja jestem jak najbardziej za, ale mysle ze najpierw musimy pomyslec rowniez o miejscu bo na dluzszy spacerek i zabawy na dworze to juz będzie powoli za zimno, a pol godziny itp to mało satysfakcjonujący czas na obgadywanie hihi :p :szok:ups taki mały dzołk;p miało być kulturalne rozmowy przy kawce:)
 
reklama
my dzis z kamisiem idziemy na urodzinki do hop-siup w tychach z tego co wiem mozna juz z pol rocznymi bobasami tam chodzic, zobaczę! a wy tez obczajcie gdzies w poblizu siebie i potem ustalimy datę:) mi w sumie obojętne jesli wiem ciut wczesniej:)
 
Do góry