reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
Naja moja Lenusia waży sporo ale prosze przyznaj że wcale tak strasznie nie wygla :) nózie ma i owszem ale tak ogólnie na wielkiego grubasa nie wygląda :) my z mężem byliśmy tacy sami jako niemowlaki a teraz chudzinki z nas :)

 
moja mala przy urodzeniu byla drobinka (2,750 i 51 cm)
potam bardzo szybko przybierala
a teraz skonczyla osiem miesiecy i wazy 8.200,a mierzy 76 cm
 
secasia pisze:
Karolla może założymy klub "mam pulchniutkich bobasków"? :) czy jakoś szególnie pielęgnujesz swojego bobaska? Wszyscy mnie o to pytają bo moja Lenusia też jest spora :) moja ma 5 miesięcy i tydzień i waży 9240g :) przy urodzeniu ważyła 4200g i miała 59 cm długości :)
A jeśli można spytać karmisz piersią czy sztucznie?

ja chętnie przyłącze sie do takiego klubu ;D Olcia jest karmiona tylko piersią , pediatra pytała własnie o sposó karmienia i mówiła ze medal się należy za
taki piękny przyrost wagi ;) widze że nasze dzieciaczki podobne wagowo przy porodzie ;) a jak pięknie się Twoja Lenka siada kurcze nie moge sie doczekać aż moja
bedzie już taka duża !
 
to nie jestem osamotniona... moj bobas ma 2,5 miesiaca : 7.500 i 67cm...a przy urodzeniu 3,700 i 56cm... chyba mu sie troszke uroslo ;)
 
To az wstyd pisac ile moi waza ;D Myslalam ze sa duzi ale przy waszych pociechach wymiekaja :laugh:
Chlopcy maja skonczone 13 miesiecy i waza
kuba 9800
a kamil 10550
 
hubert chyba z kilo przytyl!!!!!!!! po szpitalu......ale dostal tam takiego apetytu ze mowie wam!!!!!! teraz tez w domu ciagle cos je albo flipsa albo ciacho no caly czas!!!! jestem zadowolona bo moze wreszcie ruszy sie troszke z waga!
 
reklama
no dzieki izabelka ale nie moze za bardzo przybrac bo wtedy troszke gorzej z rehabilitacja bedzie. a teraz sie boje bo bedzie bral sterydy na jajeczka i przy tym tez sie tyje!
 
Do góry