reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

hmmmmm, moj synek ma 5 i pol miesiaca i wazy ok. 11 kg.... ::)dodam, ze jest karmiony piersia i przy urodzeniu wazyl 3750, a ja mam 158 cm wzrostu i juz sie nie moge doczekac kiedy bedzie siedzial....Acha i ma juz 7 zebow!! Ja juz naprawde sie zastanawiam, czy to normalne
 
reklama
No to rzeczywiscie duuuuzy chlopczyk z niego:-) moi chlopcy tez sa w tym wieku i waza:kamil - 8 kg(przy ur. 2050 i kubus - 6.5kg(przy ur. 1900) zebow jeszcze nie maja chociaz ich namietnie szukaja;-) dobre to mleczko mamusi ze ci tak pieknie synus wyrosl;-) pozdrawiamy
 
Mój Michaś ma 9 tygodni i waży 6,300 kg.Przy urdzeniu miał 4 kg. Cały czas karmię piersią - a moja mama nie może uwiarzyć, że krzy takim karmieniu dziecko z dziecka może być taki grubasek.oj, ;) jest co nosic!!! 8)
 
Witam moja Ewunia ma nieclae 3 misiace - wazy 5840g i ma 62 cm dlugosci :) (waga przy porodzie to 4350g)

Pozdrawiam Serdecznie
 
MAMAOLAFA czyżby nasi synowie urodzili sie w tym samym dniu??? mój wczesniaczek urodził się 25 sierpnia 2004 roku o godz. 18.05 a Twój Olafek?
Ile wazy mój Brzdąc bedę wiedziała 1 września , na pewno sie pochwalę :D ale nie sądze żeby miał więcej niż 8-9 kg (jak sie urodził wżył zaledwie 1190 g)
 
ale pisze:
hmmmmm, moj synek ma 5 i pol miesiaca i wazy ok. 11 kg.... ::)dodam, ze jest karmiony piersia i przy urodzeniu wazyl 3750, a ja mam 158 cm wzrostu  i juz sie nie moge doczekac kiedy bedzie siedzial....Acha i ma juz 7 zebow!! Ja juz naprawde sie zastanawiam, czy to normalne

Nieźle!!!! Hania też ma 5 i 1/2 m-ca waży 6500g ubranka najczęściej nosi 68. Potrafi już sama usiąśc - zgodnie z przepowiedniami lekarki...
 
reklama
moj Adaś waży prawie 9 kg i ubranka na 74 sa dla niego na styk (urodzil sie 58 cm i 3450 g) nie ma ani jednego zeba, ale zdaje sie ze to sie niedlugo zmieni...
 
Do góry