reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

reklama
GosiaS pisze:
minozka karmię mieszanie, czyli cycek i humanka... a apetyt dopisuje...
No tak... to moze troche tlumaczyc wage dziecka. Ja karmie wylacznie piersia, przybiera na wadze ale ksiazkowo - ani grama wiecej (nie wiem jak to robi) :)
 
Mój synuś 6 tygodni- waga 5,570kg, waga urodzeniowa 3,760kg, wzrost 61 cm(urodzeniowy 55cm). Coraz większy z niego klocek. Karmiony wyłącznie piersią. :laugh:
 
Moja Juleczka waży aktualnie 7500, (waga ur. 3680), wzrost?-kupuję ubranka na 80 !(wzrost ur. 59)
Pozdrawiam ciepło!
 
marianeczka, no miej litosc- mame przerosne, ok (nie jest mnie az tak wiele..:)), tate- no..., jeszcze bym zniesla, ale sosne!!!?
moj starszak tez byl taki dlugi. tylko chudzienki jak patyczek, wiec nie nadzwigalam sie za bardzo. za to teraz, hmmn... nadrabiam wszelkie zaleglosci ;)

 
no a julka po szczepieniu i pomiarach

waży 7660 i mierzy już 70 cm

waga urodzeniowa 3500 i wzrost 54

to myślę że dobrze urosła!!!! ;D
 
No coż ja tutaj mogę duzo powiedziec...moj maluszek w tej chwili jest kolosem w porownaniu z tym co było po urodzeniu bo był wczesniaczkiem urodzony w 36 tygodniu z licznymi problemami okołoporodowymi :(, ale wtej chwili zaczyna juz robic swoje pierwsze samodzielne kroczki.Nie jest moze malym pulpecikiem ale wazy okolo 8,5kg ale żwawy jest nieprawdopodobie...Wszedzie go pelno, wszystko go interesuje, i slucha wszystkiego co sie mu opowiada z nieprawdopodobnym zainteresowaniem.Jednym słowem BYSTRZAK nieobadany!!!! KOCHAM MOJĄ KRUSZYNKĘ no i mojego męzulka bardzo!!!!!!!
 
reklama
Do góry