reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

Mój synuś był ważony 1 września i ma 8,5 kg a wzrostu ok.76 cm. W siatce centylowej dla dzieci urodzonych o czsie jest na 3 centylu (długo był poniżej) a dla dzieci urodzonych przed 32 tygodniem ciąży jest na 50 centylu, tak więc waży odpowiednio do swoich mozliwości. Jak tak momyslę że przez ten rok jego masa ciała powiększyła sie ośmiokrotnie to jestem z niego bardzo dumna ! :)
 
reklama
no i się chwalimy, jak obiecaliśmy.
Oskar waży 10,400, mierzy 75cm /troszkę mało urósł/
22.09. zaczął chodzić tj. zrobił 3 samodzielne kroczki ?/ pierwszy samodzielny kroczek był 04.09/

pozdrawiamy

azienki106hm.jpg
 
Nasza Julcia wazy 9kg i mierzy 76 cm.Czasem sie zastanawiam gdzie idzie to wszystko co ona zjada?A je niemalo!?Ale mysle, ze to ze jest jak "zywe srebro" sprawia, ze nie wazy ponad norme.A poza tym jest przewalista (jak mowi moja mama:) ) Zje i zaraz siada na nocnik :D
 
mój Szymonek ma 9 tygodni i waży 5300!
!i ma 60 cm.dł.jak sie urodził miał54cm.i ważył 3590.jak wstawić zdjęcie??wyskakuje mi ze jest za duże zmieniam wielkość i i tak nic z tego pomocy!!! :(
 
Paulinko...wysylam Ci adres stronki, gdzie sie laduje zdjecia...http://www.imageshack.us/

zaladuj fotke a pozniej skopiuj ostatni adres na dole strony, przedtem musisz zmniejszyc zdjecie, ja zmniejszma z power poincie, laduje tam zdjecia a potem lapie za gorny rog i zmniejszam do malego a potem zapisuje na pulpicie( trzeba kliknac na nie prawym przyciskiem myszy) i laduje na ta stronke, a pozniej wklejam do postu, dajac prze i po img( znajduje sie nad postem, wtedy jak piszesz nowego kolo "umiesc plik flash", taki obrazeczek niebiesko zolty)i juz mas fotke, mam nadziej ze jasno to wytlumaczylam
 
O kurcze ale wielka fotke wkleilam hehehehe.Zaraz ja zmniejsze.Ale nareszcie sie udalo!!!Dzieki Joasiu.Twoje rady dla Pauliny mi sie tez przydaly ;)
 
reklama
Do góry