reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

krzysiek w sobote (21.01) konczy 6 miesięcy a waży 8100, wzrostu nie znamy bo nie zmierzyli go przy szczepnieniu :( , ale miesiąc temu było 71cm to teraz na pewno wiecej)
 
reklama
moja mała po wczorajszym ważeniu :5100 ,obwód główki i klatki piersiowej 39 cm. ale długości nie mierzyliśmy,ale wchodzi i w 58 i 62,zależy od producenta :)

ja tak jak hogata mam 178 cm wzrostu więc mała pewnie też będzie wysoka :)
 
hogata a masz gdzieś zapisane ile Twoja mała miała np.w 2 miesiącu,tak jak moja teraz? i ile ważyła i mierzył w dniu urodzenia ? moja miała 55 cm i 3700 wagi :)
 
karolinna oj..to moja niunia jak sie urodziła to wazyła 3500 g i mierzyła 55 cm. Jak miała 6 tygodni: 4580 g a jak 3 miesiące: 5850 g. Niestety pediatra jej nie mierzy. A ja nie mam ciepliwości z centymetrem ganiac za nia ;)
 
To i ja pochwalę się moim wielkoludem: Obecnie ma 5 miesięcy, 8300g i 70 cm dł. jak urodziła się miała 3780g i 59 cm. Niezły wielkoludek, nie??
 
to ja też:
mój synek, jak się urodził miał 3350 g i 53 cm, miesiąc później 4300g, dwa miesiące później 5500 g, obecnie wg różnych źródeł 7800 g lub 7200 g 8)
 
reklama
bylismy wczoraj na szczepieniu. nuno ma 70 cm (56) i 7710 g (3440). pediatra mowi ze silny chlopczyk.
 
Do góry