reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

Noe przy narodzinach 3420 potem 54 cm, przy wypisie 3210 a teraz po dwuch tygodniach 3680 ile ma cm nie wiem ale chyba przez dwa tyg. nic nie przybyło
Wcina jak szalony jak tak dalej pojdzie to będzie małym pączkiem
 
reklama
Witam wszystkich mój synek Kubuś ma 7 miesięcy i waży 10.700 duży człowiek jest super choć troszkę nerwowy ;D
Piszcie do mnie dzięki
 
Zuzia ma 5 m-cy i 6 dni i waży ok. 7300 a mierzy nie wiem ile ciuszki na 68 leżą jak ulał, a jak sie urodzila ważyła 2960 a mierzyła 55 cm. ROŚNIE JAK NA DROŻDZACH
 
Moja Kami jest drbna ale rozwija się prawisłowo. Stan na 8 m-cy wygladał tak: waga 8100g (2900), wzrost 74 (48) i rośnie dalej......
 
filip wazy juz troche ponad 8 kg i ma 68 cm. jak sie urodzil wazyl 5200 i mial 62 cm. chyba mala dietka by mu sie przydala,bo facet jest ogromny :)
 
A mój Mateuszek za 2 dni skończy 7 miesięcy waży 9,5 kg ale jest dośś długi ciuszki kupuje na 86 cm. Ja się urodził miał 57 cm i ważył 3750 ale o tym już kiedyś pisałam.
 
Moja Ala po urodzeniu miała 3430 gram i 53 cm. Za 5 dni będzie miała trzy miesiące i waży 5400 gram.
W porównaniu do Waszych dzieci jest szczupła , ale jest też dosyć długa, zaczyna nosić ubranka z rozmiaru 68, a na początku "tonęła" w ubrankach 56.
 
reklama
Macio jutro skończy 3 miesiące i wazy6100, jego waga urodzeniowato 2550. Po urodzeniu mierzył 52 cm a teraz nosi ubranka na 62.
 
Do góry