reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek i przyrost wagi oraz wzrost dziecka -wątek zbiorczy

sabinaz, butelka mozesz dokarmiac jak najbardziej, ale... wlasnym mlekiem! sprobuj wieczorem odciagnac i podac w nocy jak sie obudzi (ja tak robie od ponad m-ca i mala przybiera srednio 250 na tydzien), wtedy dziecko "zatankujesz do pelna" :D i jest szansa, ze przespi dluzej i nie bedzie sie tak czesto budzil, a Ty bedziesz miala pewnosc, ze synek sie najadl. na poczatku probowalam karmic piersia i w nocy, ale wygladalo to tak: zuza jadla namietnie przez 6-8 minut i zasypiala - nic nie bylo w stanie ja obudzic, po czym za godzine byl placz i kolejne karmienie i tak w kolko. A z butelka jest super :D w dzien oczywiscie tylko cycus :) powodzenia!
 
reklama
a co do oilatum, to jesli maly ma takie problemy, a Ty kapiesz go codziennie, to do kazdej kapieli mozesz smialo uzywac tej emulsji, jest rewelacyjna!
 
Mój Bartek ma 4 miesiące i 10 dni i waży 6680g a mierzy ok. 70cm

Ale nie zwracaj uwagi na to jak ważą inne dzieci, policz sobie jak Twoje powinno ważyć: 700gram x ilość miesięcy + waga urodzeniowa

Tak liczy moja pediatra i według tego mój synek powinnien ważyć 5800g, tak więc jest dobrze:-)
 
no to nie wiem kto mojego przebije

Michaś 4 miesiące 8250 i 73 cm!!!
Waga urodzeniowa 4260 i 61 cm!!!

Widze ze on ma wagę i wzrost 8-9 miesięcznych dzieci hehe
 
reklama
Do góry