reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

Ja ogólnie to nie wpisuje się na testowanie bo mam wywalone na te cykle, ale przyszłam do Was bo tu to jak w domu i chętnie popatrzę na Wasze kreski, zamawiam na Allegro pompony i będę Was dopingować jak amerykańska czirliderka 😀 bzykajcie się na potęgę ❤️❤️❤️
 
reklama
Ja ogólnie to nie wpisuje się na testowanie bo mam wywalone na te cykle, ale przyszłam do Was bo tu to jak w domu i chętnie popatrzę na Wasze kreski, zamawiam na Allegro pompony i będę Was dopingować jak amerykańska czirliderka 😀 bzykajcie się na potęgę ❤️❤️❤️
chce żebyś była moją pomponiarą😍
 
Mój ginekolog radził robić testy. Parę razy dał mi też skierowanie na badanie krwi w okolicach owu, i wszystko się z testami zgadzało, także USG. No ale to było na początku starań... Robiłam do tej pory głównie Clearblue - dwudniowe lub czterodniowe, te ostatnie w sumie trochę mylące. W tym miesiącu stawiam na paskowe.
No to tez sobie kupię 😄
 
18 maja z racji moich imieninek :p wszystkie będą miały tego dnia dwie kreski ;)
Także polecam tę datę 🤣

Debbie Reynolds Halloween GIF by filmeditor
To tylko 3 dni od mojego ;)
 
Ja tam uprawiam seks tylko w okolicach owulacji i u mnie testy się pięknie sprawdzają ;) tylko musza przyjść najpierw
Witaj w klubie! Trzykrotne tak! 😁
Wróć i napisz, że powinno się uprawiać seks wtedy kiedy @Moonstone ma na niego ochotę XD
Hahaha, taaak! To tak jak ja 😂
Ja ogólnie to nie wpisuje się na testowanie bo mam wywalone na te cykle, ale przyszłam do Was bo tu to jak w domu i chętnie popatrzę na Wasze kreski, zamawiam na Allegro pompony i będę Was dopingować jak amerykańska czirliderka 😀 bzykajcie się na potęgę ❤️❤️❤️
Ja jednak niestety też się nie wpisuję na testowanie, tylko muszę grzecznie poczekać na okres i w kolejnym się wpiszę, ale już się tak wkręciłam że zostaję i kibicuję! 😀
 
reklama
Do góry