reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
Wracam do Was dziewczyny z nową siłą 💪 5 miesięcy odpoczynku od starań dobrze mi zrobiło 😁 Głowa czysta i ruszam a zaczynam od tego że w środę idę na laparoskopię przetykać uparty zatkany jajowód 😛 Girl power jedziemy z tym tematem 😉
A teraz sprzedaj mi tipy jak przetrwałaś 5 miejscy bez starań?
 
18 maja z racji moich imieninek :p wszystkie będą miały tego dnia dwie kreski ;)
Także polecam tę datę 🤣

Debbie Reynolds Halloween GIF by filmeditor
 
reklama
18 maja z racji moich imieninek :p wszystkie będą miały tego dnia dwie kreski ;)
Także polecam tę datę 🤣

Debbie Reynolds Halloween GIF by filmeditor
ja czekam, aż się ktoś wpisze na moje urodziny 😁 A sama testuję najpierw w święto pracy (mam nadzieję, że zbierzemy żniwo Naszej ciężkiej pracy nad dzieciem w tym cyklu), a jak tu nie wyjdzie to liczę na konstytucję 🤣 Patriotycznie tak jakoś 😝
 
Do góry