reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
@pluto_nova czyli mamy wspólny cionsz w czerwcu. A w październiku cionsz przejmuje @Ladycarooo 😍😍😍😍😍😍😍😍
Ekhm 🤔
I @Bibi89 wiec się musza podzielić prowadzeniem wątku :D
No właśnie! ❤️
@Moonstone Ty wiesz ❤️❤️❤️❤️
@Zazuu chcę wspólnego cionsza w czerwcu!😁 Dziś 9dc i czekam na owulkę w moje urodziny!! 👑
@Ladycarooo i @Bibi89 potem Wy!
Brzmi jak plan doskonały 😍
Będziemy tak parami przechodzić 😁😁
Zostaje lipiec do zaplanowania bo sierpień bierze @olka11135 😁😁
Ja prowadzić wątku już nie bede, odchodze na emeryture. Ale z @Bibi89 wjezdzamy z buta w pazdzierniku xD
Ja poprowadzę i bekniesz za współudział 😁😁😁
 
Hej hej wszystkim! Zgodnie z planem dziś testowałam, nawet w tym celu przywiozłam sobie super pinki z PL :p Niezawodna biel, jak zawsze... no ale tego się spodziewałam. Także zapisuję się od razu na staraczki czerwcowe :-) Gdybym nie była weteranką, to bym pewnie powiedziała: ooo, to miesiąc moich urodzin, ale by było fajnie... Taaa, jasne... już od lat jest tak fajnie... No nic. Mówi się trudno i płynie się dalej ;-)
 
reklama
Hej hej wszystkim! Zgodnie z planem dziś testowałam, nawet w tym celu przywiozłam sobie super pinki z PL :p Niezawodna biel, jak zawsze... no ale tego się spodziewałam. Także zapisuję się od razu na staraczki czerwcowe :-) Gdybym nie była weteranką, to bym pewnie powiedziała: ooo, to miesiąc moich urodzin, ale by było fajnie... Taaa, jasne... już od lat jest tak fajnie... No nic. Mówi się trudno i płynie się dalej ;-)
Ja tak sobie jeszcze mysle o nastepnych miesiacach... w czerwcu zaczęliśmy byc ze sobą, w lipcu oboje mamy urodziny i licze ze to przyniesie szczęście 🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Do góry