reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Smagane majowym deszczykiem kreseczki, kwitnące jak wiśniowe drzewka (tudzież wchodzące jak wiśnióweczka)

reklama
Ja tez. Po czym się obudziłam, sprawdziłam i dalej spac nie mogłam :D Serafin albo Oliwka niezle jaja sobie z mamy robią
Haha mój 26 tygodniowy syn siedzący w brzuchu ma już nawet karę, którą otrzyma w wieku 10 lat za straszenie matki :D To robienie sobie jaj zaczyna się naprawdę wcześnie.

No to teraz trzymamy kciuki za resztę majowych kresek :)
 
A ja się witam z rana, nie oddzywaniem się cały cykl. Bo w tym cyklu zastosowałam magiczne odpuszczenie. Nie brałam nic, nie chodziłam po lekarzach, głowę miałam zajętą innymi sprawami, tutaj tylko z doskoku ostatnio ,więc wiem i szczerze gratuluję wszystkim zaciążonym 🤞❤️🤞❤️

No i u mnie ta recepta odpuszczająca się nie sprawdziła 😂😂😂 przypomniałam sobie o swoim testowaniu w czwartek, machnęłam pinka wieczorem, bielszy nie będzie więc tak 😂.

Pewnie większość mnie nawet nie kojarzy, ale że jestem na liście to chciałam dać znaka jaki wynik. Więcej nie testuje już w tym cyklu (termin na @ jutro) nie czuje żadnego zawiedzenia.

Trzymam kciuki za resztę testujących w tym miesiącu ✊✊✊
 
A ja się witam z rana, nie oddzywaniem się cały cykl. Bo w tym cyklu zastosowałam magiczne odpuszczenie. Nie brałam nic, nie chodziłam po lekarzach, głowę miałam zajętą innymi sprawami, tutaj tylko z doskoku ostatnio ,więc wiem i szczerze gratuluję wszystkim zaciążonym 🤞❤️🤞❤️

No i u mnie ta recepta odpuszczająca się nie sprawdziła 😂😂😂 przypomniałam sobie o swoim testowaniu w czwartek, machnęłam pinka wieczorem, bielszy nie będzie więc tak 😂.

Pewnie większość mnie nawet nie kojarzy, ale że jestem na liście to chciałam dać znaka jaki wynik. Więcej nie testuje już w tym cyklu (termin na @ jutro) nie czuje żadnego zawiedzenia.

Trzymam kciuki za resztę testujących w tym miesiącu ✊✊✊
Trzymam kciuki za następny cykl :*
 
Ja dziś miałam 3 koszmary pod rząd 😵‍💫🤯 budzę się roztrzęsiona i pierwsza myśl, beta Moonstone! Szybko sprawdzam.. budzi się mąż: co Ty robisz?
Miałam koszmary..
To trzeba było się przytulić a nie na staraczki wskakiwać 😆
Ale zdążyłam zobaczyć wynik tej bety ❤️.
@Moonstone Serdecznie gratuluję! 🥳😍✊✊
Gdybym widziała ze moja beta będzie budzić takie emocje :*
 
reklama
Do góry