reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

polna - dziekuje :tak:

jestem nauczycielka. Specjalistka od ksztalcenia zintegrowanego (czyli wczesnoszkolnego) :-) I co moze sie wydawac dziwne - lubie swoja prace :-D
 
reklama
Beata - to pechowo sie wam zlozylo z chorobami... Wspolczuje bardzo, bo radosc z bycia razem nie jest pelna... choc z drugiej strony to razniej chorowac razem niz osobno :tak:
Ja tez jestem chora, na zwolnienie isc za bardzo nie moge, wiec od soboty jestem na antybiotyku ktory sobei sama zlecilam :baffled: Nauczona doswiadczeniem po objawach wiedzialam ze nie przejdzie mi po Fervexie czy Popirynie... Kilka ostatnich niestety przeziebien tak sie konczylo ze musialam wziac antybiotyk no i objawy mialam identyczne jak przy poprzednich... Wczoraj siedzialam z Jasiem w domu ale dzis ruszam do pracy...
 
Dzien Dobry:)))))
Polna.. witaj w gronie Słomianek;-)
Ja ostatnio mam takiego lenia ze szok,nic mi sie nie che:szok:
Beatka... Mysz... zdrowka!!!!!;-) oby choroba nie trwala dlugo:))))
Milego popoludnia:))))
 
Ostatnia edycja:
pierwsze slysze o tej metodzie :-)
Uchyl rabka tajemnicy :-)

P.S. My bedziemy sie chyba w wakacje starac bo chcemy meic roznice 3 lata miedzy dziecmi :-)
 
reklama
A wiec moje Drogie w kilku zdaniach..:-);-)
" jest jeszcze jedna sztuczka praktykowana przez Australijki i nie tylko..nazywa sie 0+12 .. przy czym 0 to oznacza dzien owulacji..odliczamy 12 dni i serduszkujemy:-)...bezposrednio przed nastepna @ ..wiele kobiet twierdzi ze wlasnie w tym czasie zostaly poczete ich córki.."
tak pisza w książce.. i mozna smialo to stosowac bo nie ma mozliwosci poczecia chlopca ze wzgledu na nieobecnosc sluzu dogodnego na chlopca;-) AAAA to metoda oczywiscie na dziewczynke:)

Wiecie..sprobowac mozna.. a jaka przyjemnosc!!!!;-):-) Szczegolnie po przerwie heheheheh:sorry2:
Beatka a jakie bedzie hmmmmmmmmmmmm:-D:-D:-D:-) przy tym 0+12:sorry2:
Dobranoc Słomianeczki:)
 
Do góry