reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

dzieki dziewczyny :-)

po tym zaglosowaniu trzeba jeszcze potwierdzic maila ktorego sie dostanie na poczte :baffled: No i ten kod to porazka. Jak ja glosowalam to jak czulam ze moga byc problemy z rozszyfrowaniem tego cholerstwa to dawalam na odswiezenie strony i wtedy pojawial sie nowy kod :-D

Zdjecie ktore dalam moze nie jest jakies niezwykle ale Jasio jest na nim taki malutki... :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
QQ Slomianczeki:)))
Beatka.. i dobrze:-) niech sie dzieje jaknajwiecej;-):-D
Ewcia.. buahahah ja z tymi kodami mam to samo:baffled::-D:-D
Mysz.. zaglosowane:sorry2: tylko czekam na tego @ i cos nie ma:dry:.. a Jas jaki slodziutki maluszek:-) A moi chlopcy mieli to samo ..tez zaczepiali facetow;-)
Zuzkus..ojjj ile ja bym dala..zeby moj byl co tydzien w domku:-(;-)

Ewcia...Mysz... Wsioooo Najjjj w wasze świeto;-):-)
Kolorowych snow:)
 
Sylwia - dziekuje za zaglosowanie i za zyczenia :-)

Jakby juz sie Wam bardzo nudzilo to mozecie glosowac codziennie bo konkurs trwa do 3 grudnia :-)
 
Czesc !! ja tez sie zaliczam do ..slomianych wdow.. :sorry2:
Moj maz od tamtego roku pracuje w Niemczech i przyjezdza co 3-4 miesiace na 2 tygodnie do Nas :blink: zdarzylo sie raz ze nie widzialysmy go prawie pol roku ,ehhh ciezko bylo :dry:
Przyjmiecie mnie ?

Pozdrawiam !! !!;-)
 
Cześć

Witaj Polna....;-)

A u nas sporo latania i załatwiania- w sobotę robimy urodziny dla Oskara, w niedzielę jedziemy na chrzest. Generalnie wszystko robimy w biegu....;-)

Miłego dnia, w przyszłym tygodniu będę miała już więcej czasu.....;-)
 
Witam Wszystkie ;-) ja zaraz poloze Moja Luske spac i bede miala chwile dla siebie :happy2:

Widze ze tutaj malutki ruch panuje :rofl2: tu tak zawsze ,czy moze chwilowy zastoj ?
 
Co u was dziewczyny???? :-)

Ja wczoraj po raz pierwszy od porodu wyszlam gdzies bez Jasia :-) Spotkalysmy sie u kolezanki z okazji Dnia Nauczyciela - nie pilam bo bylam autem i wrocilam wczesnie, no ale wyszlam i to sie liczy :sorry2:

Milego weekendu :-)
 
reklama
i Ja sie Witam w ten sloneczny dzionek ;-)
ja wczoraj zrobilam malutkie zakupy przed mikolajem-powoli zaczynam kompletowac zabawki dla Ali i dzieci Mojej siostry !!


Mysza jestes nauczycielka ?
masz slicznego synka :happy2::tak:

Pozdrawiam !! !!
 
Do góry