reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

reklama
zdusilam chorobe w zarodku :-) Bralam (i biore nadal) Theraflu zatoki i jest jzu znacznie lepiej :tak: Bardzo sie ciesze, ale wiem ze musze uwazac... :dry: Nic tylk oczapke sobei musze kupic :baffled:

Dobrej nocy i milej srody :-)
 
Witam Slomianeczki:)
Widze ze Beatka i Mysz macie mężusiow plywajacych;-)
Beatka a Ty pewnie juz na dniach bedziesz miala mężusia??:-) cos nie widze suwaczka;-)

Pozdrawiam i milego dnia:)))
 
Ostatnia edycja:
Cześć laseczki

U mnie dużo się dzieje, jestem ciągle w biegu. A wieczorem padam jak mały bobasek. Już od poniedziałku będzie luzniej.....;-)
 
Witam sie po długiej przerwie
Słuchajcie nie dosc ze ponad tydzien nie mailam kompa,,bo padl w dzien urodizn synka,,to potem z meze ciche dni,,i kursy do 18,19 nie mialam na nic sily...

Od 1 pażdziernika pracuje juz,,,hurrrraa..w szkole a raczej Zespole Szkól w Pieszczu

Mam ponad etat 24 godziny,a etat to 18,,jhest narazie fajnie...
 
Ewcia gratuluję pracy!

Pozdrawiam wszystkie słomianeczki. Ja jeszcze przez tydzień mam M w domu a potem...:-( znowu będę do Was częściej zaglądać:-)
 
reklama
witajcie

Ja od dzisiaj znowu słomianka az do 1 listopada....ech znowuu
No ale maz byl dwa tygodnie,,,no to teraz mus do pracy

Ja w pracy,super,mam duzo godzin,,tlyko jakos nie wiem ie zarabiam,na umowiwen jakbym miala 18h reszta niby jako nadgodziny a mam 24 godz tygodniowo,,klasy nawet niezłe,mam sale wlasne,nie narzekam.:blink:
 
Do góry