reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Słomiane wdowy

Witam z rana :-) Zapowiada się super pogoda, więc dzisiaj mam zamiar łapać każdy promyczek słońca. Życzę udanego, bezstresowego i cieplutkiego dnia :-)
 
reklama
Hej dziewczyny;) takiego tematu wlasnie szukalam.. jestem slomianka od roku i nie jest mi z tym latwo.. zaapewne jak wam. wiec kto inny moze nas zrozumiec jak tylko ci co to przezywaja. Jedno malzenstwo widzi sie czesciej inni mniej. jak to jest z Wami? My przez ten rok odkad pojechal widzielismy sie dopiero drugi raz:( pojechal wlasnie tydzien temu z powrotem za granice. wiec musi minac jeszze tydzien bym mogla dojsc do siebie. Kiedys slyszalam jak ktos mowil ze trzeba przywyknac... no tak moze po kilkunastu latach bym sie przyzwyczaila...ale w tej chwili kazdy jego powrot cieszy ogromnie a wyjazd boli coraz bardziej.
 
witam nie mam czasu, a nieraz sie nie chce nawet pisac:sorry2::sorry2:
my dzisiaj dentyste ze starsza mam, zapomnial nas wpisac do notesu karteczke dal przychodzimy a tu niespodzianka,
dobrze ze jakis pacjent sie wypisial to dziemy na pozniej
 
U mnie jest taki plus meza wyjazdow ze odkad zaczal jezdzic to ja z moja 2,5 letnia cora mamy super kontakt.. czasem zbyt dobry bo jak to dziecko: poprostu mnie wykorzystuje. ale na ogol jestem z nia tak zzyta ze nie moglabym bez niej siedziec. tymbardziej ze nie pracuje i poswiecam jej wiekszosc jej czasu. ale od paru miesiecy nauczylam ja ze mama tez ma swoj czas na relaks. typu internet itp. czasem brakuje mi tylko rozrywki takiej poza domem. no i najlepiej z mezem. bo nawet jak przyjezdza na jakis czas to i tak nigdzie nie wychodzimy, tylko do rodziny. no coz jednak moj maz do romantykow nie nalezy wiec nie ma co liczyc na kolacje we dwoje. ale mysle ze jeszcze go w tym podszkole;P tylko musze najpierw byc cierpliwa bo moze sie uda ze ja do niego pojade z corka
 
mamulka-andziulka moj jest kierowca w miedzynarodowce, jezdzi od 6 lat, a co za tym idzie- od poczatku znajomosci wiec juz to ogarniam. A ja Ci powiem, ze Milosz to raczej na mezu wymusza wiecej :) wie, ze ja nie pozwalam to idzie do niego:-)

ciasteczko Ty leniwcze:-D
dobrze ze jednak zalapalyscie sie na wizyte
 
No 6 lat to sporo tym bardziej ze od poczatku tak jezdzi.
A ja marze o glupich sprawach takich jak poranne sniadanie czy ro biebnie mu kawki;) nawet niektore klotnie sa lepsze od tej dlugiej rozlaki.. tymbardziej ze nie ma tam neta wiec skype tez odpada. dobrze ze moja niunia lubi sie przytulac bo takto i tego bym nie miala;)
 
ciasteczko Ty leniwcze:-D
dobrze ze jednak zalapalyscie sie na wizyte

no zalapalysmy sie ale cene jaka mi zaspiewal to poszla mi w piety doznalam szok bo 400zl i jeszcze zab nie zrobiony do konca, bo musze zrobic przeswietlenie dal skierowanie ale i tak musze za to zaplacic, no i jeszcze wypelnienie czyli ogolnie caly zab bedzie kosztowal prawie 700zl:wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry