reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

o to moj wielki brzusio z dnia dzisiejszego.Ciekawa jestem jak to plec?Bo ja po ksztalcie brzucha nie moge odgadnac:-) P6250104.jpg

 
reklama
nie znam się na brzuszkach:D ale wiem że są ładne:)tak jak np. Twój asia:)

mam takie same lustro, ale u mnie noga zdjęta i wisi:) najważniejsze że moje wyszczupla:cool2:

Tzn wisi lustro - nie noga:D
 
Na dniach wstawię swoje zdjecie.Brzuch mi urósł tak ,ze już nie dam radę zapinać spodni (tylko do połowy zamka :confused: ).
 
ehehehe, Elenka moze czas zakupic cos z gumka ;)) nie wiem jak w Pl ale tu w H&M na dziale mamowym kupilam sobie spodnie o wartosciach w Pl 20, 35 i 50 zl takie sa przeceny, no ale w Pl jakos z tymi przecenami roznie bywa poza tym np w Szczecinie dzial dla mam otworzyli dopiero rok temu :o
 
reklama
hehheh... :-) Teraz jest juz zdecydowanie większy. Wtedy jeszcze zapinałam się nawet na guzik ,choć przeszkadzało. Już od tygodnia myslę kupić dresy na chłodniejsze dni, bo nawet moje dzinsy na guziki robią sie zaciasne.
 
Do góry