reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Śliczne brzusie

Wiolcia!!!! Ciebie to tylko przez kolano i prać w tyłek:) za te narzekania na ten śliczny brzuszek!! Figura super a brzusio...aż się miło na serduszku robi jak się na niego patrzy:) ehh Wiolcia Wiolcia:)
 
reklama
heheh dwa razy sie przebierałam do tego zdjęcia, żeby ukryć odstające fałdki tu i ówdzie;-) ale ogroooomnie ci dziękuję za tak miłe słowa! :zawstydzona/y: kochana jesteś :tak: Aż mnie zawstydziłaś :zawstydzona/y:
 
:) oj Wiolcia nie ma za co przecież, napisałam to co myślę:) i przypuszczam, że cała nasza grudniowa reszta uważa tak jak ja:)
 
:) oj Wiolcia nie ma za co przecież, napisałam to co myślę:) i przypuszczam, że cała nasza grudniowa reszta uważa tak jak ja:)

oo!! to! to! dokładnie! Wiolcia jest super, zazdroszczę takiego brzuszka, jest modelowy:-), mój wyglada jak obżarty:zawstydzona/y:

w ogóle jak sie nam tu miło, okrąglutko zrobiło:tak:w ogle wszystkie brzusie piękne, każdy nosi cudne maleństwa wiec muszą być piękne!!!! Ah HH Nh Twój się zawsze też nachwalę bo taki fajniutki jest:-p (co ty masz za nicka? podejrzewam że to inicjawy waszej trojeczki;)) pokoik słodki, mój też ma paski malowane przeze mnie, ale na samym kominie i pod sufitem takie coś z pasków wymodziłam, z tym że w bardziej chłopięcych barwach.
 
Łoj wy to wiecie jak poprawić humor!! jesteście prze kochane!! :tak: :* Normalnie aż się zawstydziłam znowu :zawstydzona/y: Jest mi ogromnie miło :-)
Ha-NN-aH nie wiedziałam, że po brzuchu mozna poznac płeć... dziewczyny pokazujcie brzuchy! porównamy i zobaczymy co nam wyjdzie :) Skoro po chińskim kalendarzu wróżymy to po brzuchach tez można :)

Sarka jeśli zrobisz zdjęcie pokoiku to ja z chęcią pooglądam, z resztą dziewczyny raczej tez :)
 
w ogóle jak sie nam tu miło, okrąglutko zrobiło:tak:w ogle wszystkie brzusie piękne, każdy nosi cudne maleństwa wiec muszą być piękne!!!! Ah HH Nh Twój się zawsze też nachwalę bo taki fajniutki jest:-p (co ty masz za nicka? podejrzewam że to inicjawy waszej trojeczki;)) pokoik słodki, mój też ma paski malowane przeze mnie, ale na samym kominie i pod sufitem takie coś z pasków wymodziłam, z tym że w bardziej chłopięcych barwach.
Hehe Mój nick to Ha-NN-aH (Hania po ang. bo Hania oczywiście był już zajęty).
Ja też chetnie zobaczę zdjęcia pokoiku!!!
Wiolcia
Zauważyłam tendendcję (co nie jest oczywiście regułą) że chłopczykowy bunio ma taki stoliczek na wysokości pępka. Wytłumaczę to lepiej. Od biustu jest okrągły potem robi się deseczka płaska i znowu okragły na dole. Widzisz to? Bo ja widzę.
 
no tak zgadza się - coś w tym jest :) Ja jeszcze zauwazyłam jedną tendencję - jeśli to chłopiec to przeważnie brzuszek jest dośc pokaźnych rozmiarów. Oczywiście zawsze jest odstępstwo od reguły :))
 
reklama
Do góry