reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skaza białkowa :((((

reklama
Przykre ja płakałam jak się skóra czerwieniła a co dopiero jak mały by się dusił współczuje ech te alergie skąd to jak u mnie nikt nie ma
 
Córka kończy 5 miesiąc za 3 dni,starsza ma 8 a najstarszy syn10 lat jest astmatykiem.Największy kłopot z maleństwem.... z glutenem na razie cisza ale dopiero 2 daweczka poszła.....
 
Mój synek strasznie ulewał, dostał potwornej ciemieniuchy, a do tego pojawiły się krostki na buźce-diagnoza brzmiała: uczulenie na gluten. Zmieniliśmy mleczko, jest super! Mały przybiera na wadze, nie ulewa...za trzy tygodnie mam zamiar wprowadzić do jego menu pierwszą zupkę:)
 

Załączniki

  • Zdjęcie0072.jpg
    Zdjęcie0072.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 40
Dziewczyny normalnie ja to mam przezycia z tym moim Kamilkiem wysypka ustała tzn robimy wszystko żeby było dobrze nie jest źle ale idealnie też nie jest ale ja nie o tym od kilku dni robi mi kupki ze śluzem no i mam problem bo jest tylko na nutramigenie śluzu jest dość sporo a kupek jest czasem nawet 6 dziennie no i dostalismy kolejny lek nifuroksazyd postanowilam ze wysle kał na posiew co o tym myślicie bo ja już sama nie wiem co robić
 
Dziewczyny normalnie ja to mam przezycia z tym moim Kamilkiem wysypka ustała tzn robimy wszystko żeby było dobrze nie jest źle ale idealnie też nie jest ale ja nie o tym od kilku dni robi mi kupki ze śluzem no i mam problem bo jest tylko na nutramigenie śluzu jest dość sporo a kupek jest czasem nawet 6 dziennie no i dostalismy kolejny lek nifuroksazyd postanowilam ze wysle kał na posiew co o tym myślicie bo ja już sama nie wiem co robić
Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Kurcze, co temu Kamilkowi jest?!
 
od kilku dni robi mi kupki ze śluzem no i mam problem bo jest tylko na nutramigenie śluzu jest dość sporo a kupek jest czasem nawet 6 dziennie no i dostalismy kolejny lek nifuroksazyd postanowilam ze wysle kał na posiew co o tym myślicie bo ja już sama nie wiem co robić
Myślę że to dobry pomysł. U nas kupki też były śluzowe i lekarz zalecił to badanie. U nas nic nie wkryło ale warto sprawdzić :tak:

Kochane Dziewczynki, dawno sie nie odzywałam bo okazało się że AZS u mojej Hani to była chyba pochopna diagnoza! Tak jak wcześniej pisałam wprowadzałam jogurty i w zasadzie Małej nic nie jest! Tzn troszke miała suche ucho ale poza tym nic... Teraz ucho ma ok wiec moze to przypadek że troche jej się łuszczyło :confused:
Wypiłam też już małą kawkę z mlekiem i zjadłam troche białego sera i też jest ok... na razie jeszcze sie nie ciesze ale widze że jestem na dobrej drodze:tak:

Pozdrawiam Was i Wasze Pociechy gorąco !:tak:
 
Katarzynak83 to świetnie, że Hania nie ma AZS i możesz pozwolić sobie na małe przyjemności :-) Dałabym się zabić za kawałek żółtego serka, taki malutki....
 
reklama
dziewczyny normalnie ja to mam przezycia z tym moim kamilkiem wysypka ustała tzn robimy wszystko żeby było dobrze nie jest źle ale idealnie też nie jest ale ja nie o tym od kilku dni robi mi kupki ze śluzem no i mam problem bo jest tylko na nutramigenie śluzu jest dość sporo a kupek jest czasem nawet 6 dziennie no i dostalismy kolejny lek nifuroksazyd postanowilam ze wysle kał na posiew co o tym myślicie bo ja już sama nie wiem co robić

ja tez myśle,że to dobry pomysł, tylko czy podanie leku nie zatuszuje wyniku. Nutramigen można zmienić na miesznkę elemtyentarną np:bebilon amino. W takiej mieszance praktycznie nie ma co uczulać.mój alergolog mówił,że podaje się ją w ostateczności, jak już wszystko zawiedzie.
 
Do góry