reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skaza białkowa :((((

Hmm zobaczymy po tej wodzie jest jakby lekka poprawa ale czy mozecie doradzic jakas fajna wode mineralna bo ja dzis kupilam i jak ja zagotowalam to az bialy proszek sie zrobil taka twarda zastanawiam sie jeszcze nad woda ze źródełka tylko nie wiem czy ona też jest twarda jak to jest bo w ogóle sie na tym nie znam
 
reklama
M@dz1@-Jeśli wykapałaś malutkiego w wodzie mineralnej i wytracił się osad to pewnie miała za dużo wapnia.Spróbuj te którą polecają dla dzieci:Gerber lub Mama i ja.
Filipowi nie schodzą krostki z buźki ale to nasilona alergia wziewna:-(przez te cholerne żniwa:wściekła/y: dziecko mi się dusi,dobrze,ze trochę pada bo przynajmniej sąsiedzi trawy nie koszą.
 
Dziewczyny powiedzcie mi jakich kosmetyków używacie dla atopowców chodzi mi dokładnie bo np emolium jest kilka różnych także chciałabym wiedzieć czy używacie kremów emulsji czy płynów do kąpieli i co poza tym mamasmud jak zwalczyłas zaczerwienienia za kolanami itp :-) odebralismy wyniki morfologi i moczu na moje oko wyszla lekka anemia ale zobaczymy co powie lekarz pozdrawiam
 
Dziewczyny powiedzcie mi jakich kosmetyków używacie dla atopowców chodzi mi dokładnie bo np emolium jest kilka różnych także chciałabym wiedzieć czy używacie kremów emulsji czy płynów do kąpieli i co poza tym mamasmud jak zwalczyłas zaczerwienienia za kolanami itp :-) odebralismy wyniki morfologi i moczu na moje oko wyszla lekka anemia ale zobaczymy co powie lekarz pozdrawiam
Ja używam do smarowania ciałka dwa razy dziennie Emulsji, do kąpieli olejku, a do włosków szamponu oczywiście :-)
Zaczerwienienia pod kolankami, w fałdkach na szyi i zgięciach łokciowych traktowałam 6 dni Bephantenem - taka maść na poranione sutki, odparzoną pupkę, itp. U nas pomogło :-)

Daj znać co powiedział lekarz! Gabrysia też się urodziła 2 maja :-) Ile waży Twój maluch? Gaba 5100 :-(
 
kurde nie wierze :-:)-:)-(
pojawiły się krostki na szyi i zaczerwieniona szyja....:szok::szok::szok:
skąd to sie wzięło????? z początku myślałam że to pogoda, bo zbiegło się z czasem gdy zrobiła się na dworze duchota, ale te krostki utrzymują się od 3 dni:baffled: więc to nie pogoda. a jem to samo co jadłam do tej pory, żadnego nowego produktu nie wprowadziłam!!!!! :no:
bosze naprawdę nie wiem skąd to...
od jutro zaczne zapisywać na kartce wszystko co zjadłam, może znajde winowajce :zawstydzona/y: (ale ja naprawdę nic nowego nie zjadłam:zawstydzona/y:)
 
kurde nie wierze :-:)-:)-(
pojawiły się krostki na szyi i zaczerwieniona szyja....:szok::szok::szok:
skąd to sie wzięło????? z początku myślałam że to pogoda, bo zbiegło się z czasem gdy zrobiła się na dworze duchota, ale te krostki utrzymują się od 3 dni:baffled: więc to nie pogoda. a jem to samo co jadłam do tej pory, żadnego nowego produktu nie wprowadziłam!!!!! :no:
bosze naprawdę nie wiem skąd to...
od jutro zaczne zapisywać na kartce wszystko co zjadłam, może znajde winowajce :zawstydzona/y: (ale ja naprawdę nic nowego nie zjadłam:zawstydzona/y:)
A może zjadłaś czegoś więcej niż zwykle?
 
ja ogólnie w ciągu dnia mało co jem (nie czuje głodu), wieczorem jem obiadek, i potem ok 21 jem dość obfitą kolację, czasem jest tak że na obiad jem to samo co na kolację :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
ja ogólnie w ciągu dnia mało co jem (nie czuje głodu), wieczorem jem obiadek, i potem ok 21 jem dość obfitą kolację, czasem jest tak że na obiad jem to samo co na kolację :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
No właśnie, może zjadłaś jakiegoś składnika więcej w ciągu doby niż zwykle. Albo kupiłaś coś i zjadłaś, myśląc, że nie zawiera mleka,a zawierało? Ja ostatnio tak się nacięłam na bułki! Małą obsypało i zastanawiałam się o co chodzi. Poszłam do sklepu i zapytałam czy dodają do nich mleka - okazało się, że tak!!
 
dlatego właśnie chce zapisywać wszystko co zjadłam...
a myślisz że może to być przez to że czegoś zjadłam więcej - mimo iż ten produkt nie jest "skazowy" (mleko i jego pochodne)?
na mieście się nie stołuje, jak zgłodnieje to zawsze wcinam banany albo jabłka... chlebek....właśnie kurna mać!!!! właśnie sobie uświadomiłam że pare dni temu kupiliśmy inny chleb niż ten co zawsze, z innej piekarni :wściekła/y: jutro niedziela, nic się nie dowiem, ale w poniedziałek lece do piekarni i się zapytam :crazy:
ale...po tamtym chlebie (tym nowym) jedliśmy już dwa bochenki z tej starej piekarenki, więc już nie powinno być krostek, wszystko powinno zniknąć :confused:
 
reklama
Dzięki za odpowiedź ja też smarowałam przez jakiś czas bephantenem i raz pomagał raz nie co do wagi to mój jednak waży więcej waży teraz ok 5600 . Barmanko współczuje wiem co to znaczy jak nie wiesz co uczula można sobie włosy z głowy wyrwać i myśleć i myśleć analizować wszystko.Aha my kupujemy chleb na mleku ale ja nie karmie także wiem że takie się zdarzają
 
Do góry