reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Aza wg mnie nie powinnaś się stresować tak waga Tosi bo to jest niemowle jeszcze :) poza tym ona nie ma żadnych faldek nawet.

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Oj ma [emoji14] najważniejsze żeby była zdrowa. W ogóle najśmieszniejsze jest to ze tak ja mierzą ze raz jest krótsza a raz dłuższa, więc nie wiem jak rosnie:)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
aza niemowlak ma prawo byc grubiutki zaczna chodzic to zrzuca, moja ma wzrost na 90 centylu wage ponizej 50 a i tak wyglada jak mala budda

edit predzej ograniczylabym owoce i kaszki jak dajesz niz mm, mleko to podstawa w jej wieku nie powinno byc ograniczane "bo tyje"
 
Ostatnia edycja:
Aza może zrób tak jak lekarze mówią, żeby wrócić do zageszczanego i może za jakiś czas spróbować zrobić 2gie podejście do 2 ki. A przez jaki okres czasu tak przybrała? Może to akurat jakiś był skokowy wzrost w krótkim okresie a w dłuższym się unormuje.
Albo zageszczac kaszka ta 2ke? Nie znam się na tym bo jeszcze nie rozszerzając diety ale moja koleżanka zageszcza jakoś kaszka mm.
 
W ogóle to.moja siostra była na szkoleniu/wykładzie z pracy i tam była pani co książki pisze o żywieniu niemowląt. Prowadziła te zajęcia. Generalnie mówiła, że jak dziecko mm karmione to od 4 msc życia nie dawać juz mm tylko normalne jedzenie ale nie przekonała mnie. Kulka się nazywa ta typiara :)

atdctrd8ammce1aq.png
 
W sensie ze nie dawać wcale?? Przecież wszędzie mówią że do 1r.ż. główny pokarm dziecka to mleko właśnie czy modyfikowane czy z piersi... dziwne to...

Któryś maluch ma już więcej jak dwa ząbki?? Jak tak to które? Bo mój Kuba ciągle że złością wszystko gryzie i marudny ale na gorze nic nie widzę... prędzej bym powiedziała że dwójki na dole będą wcześniej bo jakieś te dziąsła rozpulchnione mi się wydaja
 
reklama
Do góry