reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Odnosnie szorskich plam na nozkach to moj tez tak mial. Pediatra powiedziala, ze albo alergia na nowe pokarmy albo na nabial, ktory ja jem. W sumie samo zeszlo, tzn. Po tym jak zaczelam mu smarowac nozki kremem po kazdym przewijaniu.
 
Gosia moja mi się raz zakrztusila przez sen jak była mniejsza i przestała reagować w ogole, mąż już biegał i ludzi budził tak nas wystraszyła myslalam, że zawału dostanę.
Dziewczyny co to są takie suche placki na ciele lekko zaczerwienione, szorstkie, mała ma takie zwłaszcza na nóżkach, nie wiem czy się martwić:/ będę w czwartek na szczepieniu to zapytam.
Może azs albo alergia?
 
Beata z tego co ja sie orientuje to moze byc alergia. Wprowadzalas jakies nowe pokarmy ostatnio? Nawilzaj kremem te miejsca, powinno pomoc chociaz troche

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
Kurcze, a moja ma takie suche na pultynach i brodzie. Tłumaczyłam sobie ze na brodzie od ślinienia się bo pojawiły się jak mała zaczęła się mocniej slinic a na polikach od mrozu. Smaruję kremem od kilku dni ale poprawy nie widać. Te plamy są czerwone po jedzeniu i wieczorem. Myślicie że to może być alergia albo AZS? W innych miejscach ciała tego nie ma.
 
Dziewczyny doradźcie plis, bo już sama nie wiem co robić :( Toska miała te Bebiko 1zageszczane, teraz przeszliśmy na 2 nie zageszczana. Od piątku dajemy i lipa. Na opakowaniu jest napisane że ma jeść 210 razy 3. To samo było na 1zageszczane, ale my dawalismy 180. No i teraz dziś rano tej dwójki zjadła mi uwaga 100ml, wogole nie chce je jesc. Widząc ze je tego tak mało bez namyslu wrocilabym na 1 zageszczana, bo rąk mówiła babka z poradni wcześniaków i to samo lekarka wczoraj na szczepieniu. Jest jedno ale :( w poradni wcześniaków niedawno ważyła 7800 a wczoraj u pediatry 8100 bardzo tyje na tym zageszczanym. Więc nie wiem czy dążyć by przyzwyczaiła się do tej dwójki - jak całkiem zglodniala to na raty przez godzinę zjadła 180ml juz sama nie wiem.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam dziewczyny, że się wtrące, ale u mnie na opakowaniu mleka jest napisane 7-12 miesięcy 4 porcje po 180. 13-24 miesięcy 3 porcję po 210 ml. Szklanka ma pojemność 200ml. Mój syn zjada tylko po 150, ma 6miesiecy. Pije Babilon pepti.
 
No u nas na opakowaniach jest napisane 7 miesiąc i powyżej 210ml i 7 miarek mleka. Tylko ze ona teraz wypija na raz 100ml czy 70 a resztę wmuszam


Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Obserwuję Was od początku grudnia 2015. Jakoś nie miałam odwagi dołączyć.Mam na imię Ewa, mam 29 lat i trójkę dzieci. Trzech chłopców 8, 4 i pół roku.
Najmłodszy Mikołaj urodzil się 09.08. Miałam 3 cc. Mały był na piersi przez 4 i pół miesiąca. Pojawiły mu się zmiany na skórze. Pediatra zasugerował skaze białkowa i mały pije mleczko dla alergików. Ma szorstkie łuszczyce się zmiany, nie siedzą go więc myślę że to nie AZS a ŁZS. Jutro idę z nim do dermatologa. Przyjmiecie mnie do grona sierpniowek?
 
Do góry