reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Mój dostaje pojedyncze warzywa i owoce w formie papki na razie, żeby spróbował różne smaki. Zawsze po pierwszym kęsie wykrzywia buzię, a później to aż mi łyżeczkę wyrywa [emoji23]
Śmieję się, że jakby ktoś z boku siedział, to by pomyślał że go głodzę.
Jabłko dawaliśmy wcześniej tak żeby sok polizał, to tak ręce wyciągał, trząsł się, utrzymać go było ciężko [emoji23]. Nawet udało mi się film nagrać [emoji3]

Ja już nie mogę się doczekać aż będzie w miarę stabilnie siedział mi na kolanach. Jak jemy obiad to tak się na nas patrzy z utęsknieniem. Bardzo bym chciała żeby już jadł z nami. Ale cierpliwie czekam aż będzie gotowy.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój dostaje pojedyncze warzywa i owoce w formie papki na razie, żeby spróbował różne smaki. Zawsze po pierwszym kęsie wykrzywia buzię, a później to aż mi łyżeczkę wyrywa [emoji23]
Śmieję się, że jakby ktoś z boku siedział, to by pomyślał że go głodzę.
Jabłko dawaliśmy wcześniej tak żeby sok polizał, to tak ręce wyciągał, trząsł się, utrzymać go było ciężko [emoji23]. Nawet udało mi się film nagrać [emoji3]

Ja już nie mogę się doczekać aż będzie w miarę stabilnie siedział mi na kolanach. Jak jemy obiad to tak się na nas patrzy z utęsknieniem. Bardzo bym chciała żeby już jadł z nami. Ale cierpliwie czekam aż będzie gotowy.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
A no i dałam mu do rączki jabłko w kawałku to sobie ssał jak byliśmy w restauracji. W domu dwa razy dostał mięso z obiadu i tez sobie siedział i żuł.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłyśmy na szczepieniu, mała dzisiaj się darła jakby ja ze skóry obdzierali, a ostatnio nawet się nie skrzywila jak igłę jej wbijala:)
Nadal nie wiem co to za suche placki na jej skórze, bo pani doktor powiedziała mi tylko, żeby nawilżyć bo skóra lekko przesuszona. Wydaje mi się, że chyba sama nie wie:/
 
My też dziś byliśmy na szczepieniu, ale młody tylko chwilkę przy wkłuciu zapłakał. Waży 8700. Pediatra też mi zwróciła uwagę na suchą skórę u małego, tylko u niego nie są to jakies wyraźne placki, no poza tym że kolanka i łokcie są jakby bardziej przesuszone. Mnie ta jego skóra nie niepokoiła, a tu lekarka mówi , że to może być nawet azs. A ja myślę , że to od tego że zmieniłam mu płyn do kąpieli ( teraz ziaja, a wcześniej używałam hippa) i przestałam mu robić masaże olejem kokosowym/migdałowym. Muszę się zaopatrzyć w jakiś emolient do kąpieli i co na smarowania. Latopic jest ok?

Effa84 za mną też chłodziło coś słodkiego, właśnie wyciągnęłam z piekarnika ciasteczka cynamonowe :) A od jutra dieta! hehe...serio! Wykupiłam sobie 2 miesięczną dietę na Bebio.pl
 
Z tego co wiem latopic jest z tych silniejszych , my używamy a derma. Ja przestałam jeść słodycze i kręcę hulahop i już 2 kg mniej [emoji1377] ale na walentynki dostałam merci i właśnie zjadłam 3 Haha
 
reklama
Do góry