reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dziewczyny doradźcie plis, bo już sama nie wiem co robić :( Toska miała te Bebiko 1zageszczane, teraz przeszliśmy na 2 nie zageszczana. Od piątku dajemy i lipa. Na opakowaniu jest napisane że ma jeść 210 razy 3. To samo było na 1zageszczane, ale my dawalismy 180. No i teraz dziś rano tej dwójki zjadła mi uwaga 100ml, wogole nie chce je jesc. Widząc ze je tego tak mało bez namyslu wrocilabym na 1 zageszczana, bo rąk mówiła babka z poradni wcześniaków i to samo lekarka wczoraj na szczepieniu. Jest jedno ale :( w poradni wcześniaków niedawno ważyła 7800 a wczoraj u pediatry 8100 bardzo tyje na tym zageszczanym. Więc nie wiem czy dążyć by przyzwyczaiła się do tej dwójki - jak całkiem zglodniala to na raty przez godzinę zjadła 180ml juz sama nie wiem.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Może spróbuj mieszać. Tak żeby się przyzwyczaiła. Np 3/4 tej 1 reszta 2. A później stopniowo zwiększaj 2.
 
reklama
Kurcze, a moja ma takie suche na pultynach i brodzie. Tłumaczyłam sobie ze na brodzie od ślinienia się bo pojawiły się jak mała zaczęła się mocniej slinic a na polikach od mrozu. Smaruję kremem od kilku dni ale poprawy nie widać. Te plamy są czerwone po jedzeniu i wieczorem. Myślicie że to może być alergia albo AZS? W innych miejscach ciała tego nie ma.
Może być. Dobry krem do nawilżania jest cetaphil ps
 
Dziewczyny doradźcie plis, bo już sama nie wiem co robić :( Toska miała te Bebiko 1zageszczane, teraz przeszliśmy na 2 nie zageszczana. Od piątku dajemy i lipa. Na opakowaniu jest napisane że ma jeść 210 razy 3. To samo było na 1zageszczane, ale my dawalismy 180. No i teraz dziś rano tej dwójki zjadła mi uwaga 100ml, wogole nie chce je jesc. Widząc ze je tego tak mało bez namyslu wrocilabym na 1 zageszczana, bo rąk mówiła babka z poradni wcześniaków i to samo lekarka wczoraj na szczepieniu. Jest jedno ale :( w poradni wcześniaków niedawno ważyła 7800 a wczoraj u pediatry 8100 bardzo tyje na tym zageszczanym. Więc nie wiem czy dążyć by przyzwyczaiła się do tej dwójki - jak całkiem zglodniala to na raty przez godzinę zjadła 180ml juz sama nie wiem.

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Wczoraj byłam do kontroli z małym i miałam to samo pytanie do lekarza odnośnie tego że on mało jest bo jak zje 120 to jest już ok a często bo 2,5-3godz. Też je Bebiko tylko 2, waży 8kg. Powiedziała mi żebym nie patrzyła na tabelę ile ma jeść tylko że jeżeli dobrze waży, a mówi że super to nie przejmować się niczym bo taka ponoc jego uroda. Tylko on od początku mi je mało a często, niewiem jak to u ciebie było ale napewno jest ok
 
Ja bym się cieszyła, że dziecko dobrze na wadze przybiera. Oznaka zdrowia u niemowląt :-) Spróbuj jak dziewczyny radzą mieszać oba mleka. Można do 2 tez dosypać markę kliku.
Dziewczyny doradźcie plis, bo już sama nie wiem co robić :( Toska miała te Bebiko 1zageszczane, teraz przeszliśmy na 2 nie zageszczana. Od piątku dajemy i lipa. Na opakowaniu jest napisane że ma jeść 210 razy 3. To samo było na 1zageszczane, ale my dawalismy 180. No i teraz dziś rano tej dwójki zjadła mi uwaga 100ml, wogole nie chce je jesc. Widząc ze je tego tak mało bez namyslu wrocilabym na 1 zageszczana, bo rąk mówiła babka z poradni wcześniaków i to samo lekarka wczoraj na szczepieniu. Jest jedno ale :( w poradni wcześniaków niedawno ważyła 7800 a wczoraj u pediatry 8100 bardzo tyje na tym zageszczanym. Więc nie wiem czy dążyć by przyzwyczaiła się do tej dwójki - jak całkiem zglodniala to na raty przez godzinę zjadła 180ml juz sama nie wiem.



Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie jak pytałam o te mieszanie zanim wprowadzilam lekarka w poradni wcześniaków to na mnie nakrzyczala ze mam jej nic nie mieszać i jak nie zechce tej 2 to wrócić do 1 zageszczanej, tylko ze ona na niej tak tyje...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aza ale ty się martwisz tym, że będzie gruba czy co?

Witaj woman, mój syn z 08.08 :) teraz pije bebiko 2 . Ja się tabele na opakowaniu nie trzymam tak restrykcyjnie bo to jest poglądowe, każde dziecko ma inne zapotrzebowanie. Jak głodny to daje.

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
Do góry