reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Właśnie miałam pisać to co Justyna. Ospa najczęściej właśnie wyglada jak bąbelek z płynem. Ania nie kapek czy ten treningowy ? Daj znać potem jak się sprawdza [emoji41]
We wtorek powinna paczka dotrzeć sama jestem ciekawa, rwie sie do trzymania butelki z herbatą bez uchwytów a w niej już mam ten smoczek Mam "niekapek",
zobaczymy jak pójdzie nauka z kubka bo jednak ustnik tam jest czyli inny kształt niż smoczek[emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Maluchy chętnie piją z tych niekapkow? Zamierzam w najbliższym czasie też zakupić taki. Zastanawiam się tylko który. Jaki polecacie? Wczesniej był temat, ale nic sprawdzonego i wypróbowanego. Może teraz coś się zmieniło?
 
ja czekam na info od ani czy mam faktycznie niekapek jesli tak to kupuje mam, lovi podobno kapia wiec bez sensu no i na tym moja wiedza sie konczy, wiekszosc mi sie nie podoba (poza pingwinem aventu ale on 12+ chyba jest dopiero) a zalezy mi na ladnym wygladzie :D
 
Ja dokładnie tak jak Paper. Byłam właśnie w sklepie i pingwinki aventu są tez od 6 miesiąca, sa ładne. Znalazłam tez taka firmę nuby ale nie wiem czy w Polsce jest. Tez ładne te niekapki. Jednak najlepsze opinie ma mam i avent, właśnie poczytałam.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a co planujecie podawac w tych niekapkach na start? Sama wode? Ja zaczelam mojej dawac juz na sprobowanie pojedyncze warzywa i po tym chcialabym dac cos do picia ale zwykla wode nie bardzo chce pic. Czasami chcialabym jej tez zaproponowac picie jak szaleje na macie i jest cala mokra z wysilku lub po cwiczeniach ale na wode sie krzywi...

Co podajecie do picia?? I czy wode zrodlana nalezy jeszcze przegotowac?

n59y6iye227k1jnm.png
 
reklama
Ja mojemu daje do picia wode-tez niechetnie pije chyba, ze juz jest mocno spragniony. Daje tez mu soczki. Na sam jablkowy sie krzywi ale jablkowo marchewkowy wypil. Dzisiaj kupilam nowe smaki na probe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
Do góry