reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dałam z doidy.
Chyba za wcześnie jeszcze, bo nie ogarnia. Złapał za rączki i zaczął gryźć, przechylilam mu kubek, to co poleciało połkną i dalej gryzł kubek [emoji16]
Wiec chyba poczekam jeszcze z tydzień i zrobię drugie podejście [emoji4]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam kubek niekapek z nuk i jest ok, nie kapie i ładnie wyglada. Płaciłam 37zl. Co do owoców to podawalam jabłko luz kilka razy. Wkładam do kubka zalewam gorąca woda tak na 3-4 minuty, obieram i trę na tarce. Przez to ze jest sparzone jest miękkie i robi sie taka papka. Akurat mojej córeczce smakuje;-) czasami tez łączyłam jabłko z marchwią i tez spoko. Kupiłam dzisiaj mrożona dynie i jej zrobiłam z ziemniakiem. Ale te mrożonki za bardzo smaku nie maja. Mamakulka moze podrzucisz jakieś przepisy;-p masz największe obeznanie w warzywach;-)
To daj znać jak kupka po dyni bo moja miała bardzo wodnistą i zastanawiam się czy normalne czy może nie toleruje.

wniddf9hpcb059dp.png
 
Ja mojej dyni jeszcze nie dawałam, tak to już dosyć dużo jadła i zawsze kupki są nawet bardziej gęste, konkretne;) ewentualnie na buźce jej jakieś kosteczki wyskakiwaly, ale szybko znikały.
Polcia zobaczysz następnym razem, może jej ta dynia nie podpasowala, może za dużo, a może jakiś przypadek.
 
U nas tak ciężka noc znów, ze chce mi się ryczeć. Mój ma nocki, a do małego trzeba było wstawać co 25/30 minut, a to smoczek, a to Szumis .. nakarmiłam o 4 mówię pospi może do 8, dalej wstawanie co chwile i o 7 już pobudka.. jakaś masakra. Padam na ryj, a tu cały dzień przede mną [emoji27]
 
Przepisów jako tako nie mam dla niemowląt. Po prpstu łącze warzywa. Czytałam, że max trzy na tym etapie i tak też robie.


atdctrd8ammce1aq.png
 
U nas tak ciężka noc znów, ze chce mi się ryczeć. Mój ma nocki, a do małego trzeba było wstawać co 25/30 minut, a to smoczek, a to Szumis .. nakarmiłam o 4 mówię pospi może do 8, dalej wstawanie co chwile i o 7 już pobudka.. jakaś masakra. Padam na ryj, a tu cały dzień przede mną [emoji27]
U nas było to samo. Nie wiedzieliśmy dlaczego, później jak wyszły dwa zęby to przeszło. Dziąsła go swędziały, a żel działa przez godz. Więc pobudki co godz mieliśmy. Proszki przeciwbólowe na to nie pomagają niestety. Trzeba przeczekać. Także aż się boję następnych zębów [emoji46] Ja miałam takie noce przez ok 3 tyg przy pierwszych zębach [emoji22]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dwie jedynki ale jedna się jeszcze nie do końca przebiła. Smarowałam w nocy po jedzeniu ale mało to pomogło. On przy wychodzeniu zęba raczej był masakrycznie marudny w dzień i zero snu w ciągu dnia, nawet na spacerze czy w aucie awantury. Wydaje mi się, ze to nie ząb był dzisiaj powodem tych pobudek.
 
reklama
Oj sierpniowka współczuję, może w dzień uda Ci się trochę odespac. Może skok?
Moja na szczęście zaczęła ładnie spać, oby jej tak zostało.
 
Do góry